حجم ویدیو: 129.42M | مدت زمان ویدیو: 00:13:42

به گزارش گروه ورزشی رکنا، رقابت های مسترالمپیا که بزرگ ترین رویداد پرورش اندام سال 2019 به شمار می رفت، لحظاتی پیش و با مشخص شدن نفرات برتر دسته های مختلف به اتمام رسید.

بدنسازی مسترالمپیا

معرفی می کنیم، قهرمان جدید المپیا، برندون کوری!

در دسته آزاد یا همان اوپن این تورنمنت که به علت حضور هادی چوپان، مشهور به گرگ پارسی، رنگ و بوی دیگری برای ایرانیان گرفته بود اما هادی چوپان موفق شد در رتبه سوم جای بگیرد. هم چنین برندون کوری قهرمان نامدار آمریکایی قهرمان شده و ویلیام بوناک هلندی نیز در جایگاه دوم جای گرفت. کوری همچنین جایزه 400 هزار دلاری این رقابت را نیز به خود اختصاص داد. همچنین هادی چوپان نیز جایزه 100 هزار دلاری نفر سوم مستر المپیا را از آن خود کرد.

لازم به ذکر است که این برای نخستین بار بود که یک قهرمان از کشورمان در دسته اوپن یا همان آزاد رقابت های بدنسازی مستر المپیا شرکت می کرد.

اعجوبه ای به نام بامستد

در فیزیک کلاسیک اما، کریس بامستد کانادایی که به دلیل استفاده از شیوه هاغی مدر نتمرینی در طول یک سال اخیر به مرد شماره یک کلاسیک چهان تبدیلش شده بود، شکست سال گذشته مقابل آنسلی را جبران کرده و به عنوان قهرمانی رقابت فیزیک کلاسیک مستر المپیای سال 2019 رسید.

همانطور که اشلره شد برن آنسلی، قهرمان سال گذشته المپیا نیز در جایگاه دوم ایستاده و جرج پترسون آمریکایی نیز سوم شد. از نکات جالب توجه این رقابت اما قرار گرفتن کئون پیرسون جوان در جایگاه چهارم دانست که بی شک یکی از زیباترین اندام های این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داده بود.

بدنسازی مسترالمپیا

ریموند ادموندز به بازی برگشت!

در رشته پر طرفدار فیزیک اما مسابقات از همان ابتدا به نحوه عجیبی پیگیری می شد. رقابتی فشرده و جذاب که در نهایت با قهرمانی ریموند ادموندز به اتمام رسید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بدنسازی مسترالمپیا

آیا این خبر مفید بود؟