حجم ویدیو: 13.76M | مدت زمان ویدیو: 00:02:05

به گزارش گروه ورزشی رکنا، فصل مسابقات پرورش اندام کشورمان پنجشنبه گذشته با برگزاری مسابقات حوزه بوستان رسما آغاز شد. مسابقات جاده ابریشم که همه ساله با کیفیت خاص به خود برگزار می شود، امسال نیز میزبان طیف گسترده ای از جامعه پرورش اندام کشورمان بود. سالن بزرگ شهید مهدوی شهرک اورین در نسیم شهر میزبان رویدادی بود که با اندکی تاخیر، حوالی ساعت 12 با روی استیج رفتن ورزشکاران دسته یک رشته فیزیک آغاز و اندکی پس از نیمه شب با مشخص شدن اورال رشته بادی بیلدینگ خاتمه یافت.

مسابقات بدنسازی جام ابریشم

از اتفاقات قابل توجه در این رقابت می توان به جدال نفسگیر در دسته یک فیزیک اشاره کرد؛ جایی که دو قهرمان نام آشنای این رشته یعنی میلاد جهان بین و ناصر خدامی رقابتی تماشایی را به نمایش گذاشته بودند. به هر ترتیب در پایان این ناصر خدامی بود که موفق شد بر جهان بین غلبه کرد تا نخستین رقابت این قصل را با کسب مدال طلا به پایان رسانده باشد.

مسابقات بدنسازی جام ابریشم

یکی از عجیب ترین اتقات مسابقات جاده ابریشم اما در دسته آخر رشته فیزیک رخ داد؛ هادی حقیقی قهرمان نام آشنای فیزیک کشورمان که 32 مسابقه بدون شکست را پشت سر گذاشته بود، سرانجام شکست خورد. علی تمیمی ورزشکاری بود که افتخار شکستن این رکورد را به نام خود ثبت کرد؛ جوانی با استعداد که حالا دیگر باید او را پدیده جدید فیزیک کشورمان بنامیم.

مسابقات بدنسازی جام ابریشم

نکته قابل توجه دیگر این تورنمنت اما زمان طولانی آن بود. مسابقه ای که بیش از 12 ساعت ادامه داشت و متاسفانه باعث شد پوشش خبری رقابت امکان پذیر نباشد.

مدال این مسابقات اما به سبک سیاق خاص و چشم نوازی طراحی شده و نشان گرگ پارسی بر روی آن سبک و سیاق خاصی به آن داده بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟