پارک کردن فوق حرفه‌ای راننده هندی! + فیلم
حجم ویدیو: 13.53M | مدت زمان ویدیو: 00:02:14

به گزارش رکنا،بدون شک، رانندگی یک مهارت به شمار می‌رود. یک راننده حرفه‌ای علاوه بر تسلط بر قوانین رانندگی، باید مهارت کافی در هدایت و کنترل خودرو نیز داشته باشد. ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده و مهارت رانندگی فوق العاده یک راننده هندوستانی را به تصویر می‌کشد به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

«پی جی بیجو»، راننده اهل منطقه «مانانتاوادی» ایالت کرالا هند، یک تویوتا را در فضایی کوچک با مهارت بالای خود پارک کرد. او که یک راننده اتوبوس است این تویوتای سفید مدل اینووا را که متعلق به دوستش بود به آسانی در این مکان پارک کرد. در نگاه نخست در حالی که به نظر می‌رسد امکان پارک خودرو در فضای کمی که در ویدئو دیده می‌شود وجود ندارد او در مقابل چشمان اهالی محلی به شکلی فوق حرفه‌ای این تویاتا را پارک می‌کند. در ویدئویی که همسر بیجو از پنجره خانه شان تهیه کرده همچنین لحظه‌ای را که بیجو این خودرو را با مهارتی خاص از پارکینگ خارج می‌کند نشان می‌دهد.

بیجو در این باره به یکی از رسانه‌های هند گفت: «من سال‌های زیادی است که راننده اتوبوس هستم. این وسایل نقلیه (اتوبوس) بیش از ۱۲.۵ متر طول دارند بنابراین پارک خودرو‌هایی مانند تویوتا برایم مثل آب خوردن است. من یک تصویر از سایز خودرو‌ها در ذهنم دارم. پارک چنین خودرو‌هایی بستگی به میزان اعتماد به نفس و مهارت دارد.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟