حجم ویدیو: 13.32M | مدت زمان ویدیو: 00:01:49

زینب سلیمانی در نماز جمعه ظهر امروز کرمان اظهار داشت: از طرف خود و خانواده‌ام از ملت ایران بابت حماسه حسینی که در تشییع پیکر پدرم آفریدید، تشکر می‌کنم و به خانواده کسانی که در حادثه مراسم تشییع مصیبت دیدند، تسلیت عرض می‌کنم.

وی با بیان اینکه شهادت حاج قاسم مصیبتی عظیم و جبران‌ناپذیر است اما بیش از اینکه به شهادت حاج قاسم بپردازیم باید به اندیشه، منش و ولایتمداری ایشان نگاه کنیم بیان کرد: پدر شهیدم تمام وظیفه‌اش را در راه ولایت‌مداری می‌دید و توصیه‌اش به ما ماندن در راه ولایت و خط رهبری بود.

دختر سردار سلیمانی با عنوان اینکه امروز دنیا فهمید سردار سلیمانی در هر شرایطی دغدغه حفظ وحدت و همبستگی مردم سراسر دنیا داشت گفت: آمریکا با ترور پدرم بزرگ‌ترین و احمقانه‌ترین حرکت را کرد چرا که نه تنها شهادت پدرم موجب ضعف ایران و جبهه مقاومت نشد، بلکه تمام آزادی خواهان و جوانان سراسر دنیا را بیدار و وحدت میان مردم را بیشتر و بیشتر کرد.

وی با بیان اینکه پدر شهیدم مانند شیشه عطری بود که شکسته شد و رایحه خوشش در دنیا پخش شد گفت: او در همه حال توسلش به عمه سادات بود که چگونه با ابهت داستان کربلا را روایت کرد.

دختر سردار سلیمانی با بیان اینکه امروز من زینب حاج قاسم به شما می‌گویم که داستان کربلا در عصر ما دوباره تکرار شده افزود: عملدار محور مقاومت تکه تکه شد تا ولی امرش آسیب نبیند، عملدار رفت تا ایران بماند، علمدار رفت تا ایرانی بماند و ناموس حفظ شود.

وی با بیان اینکه امروز جلوی شما و تمام دنیا قسم می‌خورم تا آخرین لحظه عمرم دست از ولایت بر نخواهم داشت و با شیطان بزرگ رودررو مبارزه می‌کنم گفت: امروز با خون پدر شهیدم در میدان نبرد حریف می‌طلبم.

دختر سردار سلیمانی با بیان اینکه دنیا بداند روح حاج قاسم بر ذره ذره دنیا دمیده شده و هزاران هزار حاج قاسم آماده حرکت به سمت کاخ سفید هستند گفت: تا آخر عمر بترسید و منتظر ما باشید چرا که انتقام برای ما زمانی معنا می‌گیرد که رژیم منفور آمریکا، آل سعود و صهیونیست دیگر وجود نداشته باشد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟