حجم ویدیو: 4.15M | مدت زمان ویدیو: 00:00:38

به گزارش رکنا، چند وقتی است که ویدئویی از مهناز افشار در فضای مجازی منتشر شده است که او را در کنار خوانندگان لس‌آنجلسی در برنامه استعدادیابی در یکی از شبکه‌های فارسی‌زبان خارجی که از سوی عربستان سعودی اداره می‌شود، نشان می‌دهد.

انتشار این ویدئو بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت. یکی از کسانی که نظر خود را درباره حضور مهناز افشار در این مسابقه‌ اعلام کرده است "شهرام همایون" مدیر شبکه ماهواره‌ای ضد انقلاب کانال یک است.

او در برنامه‌ای تلویزیونی خطاب به داوران حاضر در این برنامه از حضور این چهره‌ها در رسانه‌ وابسته به عربستان به شدت انتقاد کرد. همایون در بخشی از برنامه خود خطاب به مهناز افشار هنرپیشه ایرانی که چند ماهی است به اروپا مهاجرت کرده است از تصمیمش برای همکاری با این برنامه ابراز نگرانی کرد و گفت: "عربی که آمده است و 250 میلیون دلار پول در سال گذاشته است و یک تلویزیون  ساخته، چرا باید این کار را بکند و در ادامه به مهناز افشار و ابی خواننده لوس آنجلسی گفت که شما فکر کردید همیشه اوضاع همینطوری می ماند؟شما تکلیفت چه می شود؟ فکر کردی عربستان از تو حمایت می کن؟"

مهناز افشار سلبریتی پرحاشیه چند هفته‌ای است که در کنار چند تن از خوانندگان لس‌آنجلسی مشغول ضبط برنامه‌ای با هدف به ظاهر استعدادیابی برای ایرانیان در خارج از کشور است که هزینه آن را عربستان سعودی بر عهده دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

آیا این خبر مفید بود؟