حجم ویدیو: 6.59M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

به گزارش رکنا، تصاویری که از کارمندان شرکت برق در شهر باندا هند در شبکه‌های مجازی منتشر شده، باعث تعجب خیلی‌ها شده است. آن‌ها در حالی که مشغول کارند کلاه ایمنی بزرگی بر سر دارند، این در حالی است که اغلب آن‌ها علاقه‌ای به استفاده از این کلاه‌ها ندارند و دلیل استفاده آن‌ها تنها ترس از خرابی سقف روی سرشان است.

کارمندان چندین سال است که وضعیت خطرناک ساختمان اداری را به مسئولان گوشزد کرده‌اند، اما تا به امروز اقدامی برای ساخت و بازسازی ساختمان صورت نگرفته است، آن‌ها هم مجبورند که خود را مجهز کنند تا سلامتی‌شان به خطر نیفتد.

بعد از انتشار تصاویر وضعیت کارمندان در فضای مجازی، خبرنگاران برای مصاحبه در محل حاضر شدند. یکی از کارمندان در مصاحبه گفت: اکنون دو سال است که وضعیت خود را گزارش داده‌ایم، اما از سوی مقامات هیچ پاسخی دریافت نکرده‌ایم. اوضاع سقف اداره بسیار وخیم است و تصاویر گرفته گویای این موضوع است که ما اغراق نمی‌کنیم.

جالب است که این اولین باری نیست که کارمندان در هند برای پوشیدن کلاه ایمنی در داخل اداره، تیتر خبری می‌شوند. در سال ۲۰۱۷، نیز کارمندان دفتری در ساختمان دولتی ویران شده در بیهار هند همین شرایط را تجربه کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟