حجم ویدیو: 2.45M | مدت زمان ویدیو: 00:00:23

به گزارش رکنا، اقدام عجیب راننده تاکسی استرالیایی برای دریافت کرایه بیشتر از یک مسافر زن به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این راننده تاکسی برای آن که کرایه بیشتری از این مسافر زن که هویتش مشخص نشده است، دریافت کند او را در نیمه راه پیاده کرد و سپس وانمود کرد دچار حمله قلبی شده است.
در ویدئویی که توسط این مسافر زن و با تلفن همراه تهیه شده است این اقدام عجیب راننده تاکسی را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این مرد جوان دست خود را روی قفسه سینه خود گذاشته خطاب به این زن می‌گوید: " من نمی‌توانم رانندگی کنم مادر. شرایط من اصلا مناسب نیست. "
صدای این مسافر زن که از نمایش عجیب راننده تاکسی حیرت زده شده بود در این ویدئو شنیده می‌شود که در جواب راننده می‌گوید: "تو یک دروغگو هستی! تو می‌خواهی تاکسیمتر را خاموش کنی و کرایه بیشتری دریافت کنی. باید به تو (بخاطر این نمایش) یک جایزه اسکار داد. "
این اتفاق هنگامی رخ داد که این مسافر زن قصد داشت با این تاکسی از فرودگاه سیدنی استرالیا به مقصد مورد نظر خود برود. پس از انتشار گسترده این ویدئو، مدیر این شرکت تاکسیرانی از اخراج راننده خاطی خبر داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟