حجم ویدیو: 3.39M | مدت زمان ویدیو: 00:00:31

ویدئویی که به تازگی یک شهروند روسی از ماه تهیه کرده است پرواز همزمان ده‌ها یوفوی سیاه رنگ را نشان می‌دهد. در این ویدئو و پس از زوم دوربین این اشیاء سیاه رنگ در حالی که در نزدیک هم و به آرامی در حال پرواز هستند در حال عبور از روی ماه دیده می‌شوند.

این ویدئو در تاریخ ۱۸ می‌ توسط کاربری با نام فوتوهوتا منتشر شد. او با بیان اینکه نمی‌تواند آن چیزی را که می‌بیند باور کند در توضیح این ویدئو نوشت: "این اشیاء پرنده نزدیک به ماه نیستند، چون هیچ سایه‌ای دیده نمی‌شود. (سایه آن‌ها روی ماه نمی‌افتد). آن‌ها بین فضای زمین و ماه در حال پرواز هستند. با این حال به ماه نزدیکتر هستند تا زمین. مطمئناً با توجه به این فاصله اندازه این یوفو‌ها بسیار بزرگ است."

این ویدئو بلافاصله توسط یک کانال تئوری توطئه با نام The Hidden Underbelly با کپشن پرواز یوفو‌ها دوباره منتشر شد. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود. در حالی که برخی کاربران این یوفو‌ها را دلیل قانع‌کننده‌ای برای اثبات وجود فرازمینی‌ها دانستند، برخی دیگر توضیحی برای آن نداشتند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "قطعاً این ویدئو بهترین مدرک سال خواهد بود." کاربر دیگری نوشت: "کنجکاوم بدانم که مخالفان وجود فرازمینی‌ها چه توضیحی برای این ویدئو دارند. ویدئوی محشری بود رفیق."

گفتنی است؛ انتشار این ویدئو که پرواز ده‌ها یوفو را بر روی ماه نشان می‌دهد در حالی خبرساز شده است که چند روز پیش نیز ویدئویی که یک یوفوی درخشان استوانه‌ای‌شکل را در آسمان آمریکا نشان می‌داد خبرساز شده بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟