فوری / دیوید تیلور از دنیای حرفه ای کشتی خداحافظی کرد

به گزارش رکنا، آنچه همه تصور می‌کردند اکنون درست است، دیوید تیلور ، ستاره  کشتی آمریکا، از رقابت‌های ورزشی کناره گیری کرد. هنگامی که تیلور شغل سرمربیگری در ایالت اوکلاهاما را پذیرفت، اینطور به نظر می‌رسید که دوران رقابت او با کشتی آزاد تمام شده است.

تیلور در مراسم مطبوعاتی معارفه خود در استیل واتر ساعتی پیش این شایعه را تایید کرد و  گفت که هم او و هم توماس گیلمن دستیارش در باشگاه کشتی اوکلاهوما سیتی به تازگی دوران رقابتی خود را به پایان رسانده‌اند.

تیلور که یکی از بهترین‌های جهان در وزن خود است، امیدوار بود که تابستان با کسب دومین مدال طلای متوالی المپیک به پایان برسد، موفقیتی که برای اولین بار در بازی‌های توکیو در سال 2021 به دست آورد. اما با فرض اینکه بروکس بتواند در پاریس شرکت کند، پس از شکست دادن تیلور در دو مسابقه متوالی، او نماینده ایالات متحده در وزن 86 کیلوگرم خواهد بود. البته در صورتی که بروکس نتواند به پاریس برود قرار به جایگزینی تیلور به جای او بود اما صحبت‌های اخیر این کشتی‌گیر مشهور این گمانه را با تردید روبرو می‌کند.

تیلور امشب در نشست مطبوعاتی خود بعنوان سرمربی تیم اوکلاهوما گفت: من با کناره‌گیری از کشتی در صلح هستم، زیرا هر کاری که می‌خواستم در حرفه‌ام انجام دهم را کردم ، همه چیز و حتی بیشتر و افراد زیادی به من کمک کردند تا این کار را انجام دهم. من با شکست اصلا راحت نیستم. در واقع  من از باخت متنفرم . تازه متوجه شدم که با پایان کارم، می‌خواهم تجربیاتم را در اختیار بچه‌ها بگذارم. من معتقدم این کاری است که می‌توانم آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهم. من معتقدم که می‌توانم مستقیماً روی افرادی که با آنها کار می‌کنم و همچنین روی ورزش کشتی تأثیر زیادی بگذارم. امیدوارم بتوانیم کشتی را در جای بهتری رها کنیم. سفر من به عنوان یک کشتی‌گیر تمام شده  اما دوره من به عنوان یک مربی تازه آغاز شده است.

با این شرایط به نظر می رسد تیلور از این پس به عنوان مربی در کشتی حضور خواهد داشت و دوران حرفه ای او به عنوان کشتی گیر به پایان رسیده است.

 

کدخبر: 996422 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟