سجده شکر رونالدو به سبک بازیکنان مسلمان/ امیدواری برای مسلمان شدن CR7 + فیلم
حجم ویدیو: 1.35M | مدت زمان ویدیو: 00:00:12

به گزارش رکنا، در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ فوتبال عربستان ، سه شنبه شب النصر به مصاف الشباب رفت و به برتری 3 - 2 دست یافت. النصر در حالی پیروز مسابقه شد که در تا دقیقه 40 با دو گل از حریف خود عقب بود ولی توانست در 15 دقیقه، بازگشتی مهم را رقم زند و با 3 گل، 3 امتیاز ارزشمند و حیاتی را بدست آورد.

رونالدو در این مسابقه گل سوم و برتری النصر را به زیبایی وارد دروازه الشباب کرد.  النصر با این برد 63 امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت. الاتحاد با 66 امتیاز در صدر قرار دارد.

یکی از نکات قابل توجه این دیدار، شادی گل خاص و خبرساز کریستیانو رونالدو دارنده 5 توپ طلا بود. CR7 به سبک بازیکنان مسلمان سجده شکر بجا آورد و کاربران زیادی از کشورهای عربی و اسلامی، خوشحالی بعد از گل رونالدو را بارها در فضای مجازی به اشتراک گذاشته اند.

گفتنی است در این میان تعدادی از کاربران هم با اشتراک گذاری سجده شکر رونالدو، ابراز امیدواری کرده اند که او مسلمان شود.

علی العنزی خبرنگار مطرح عربستانی در توئیتر خود نوشت: خوشحالی بعد از گل پیروزی رونالدو سجده شکر بود. امیدوارم خداوند اسلام را به قلبش هدایت کند. خوشحالی بزرگی انجام داد.

از سویی کاربران متعدد عربستانی و رسانه های معروف عربی با انتشار سجده شکر فوق ستاره پرتغالی بعد از گل پیروزی ابراز امیدواری کردند دارنده 5 توپ طلای بهترین بازیکن دنیا، در سرزمین وحی به اسلام رو بیاورد.

در زیر نمونه هایی از واکنش گسترده به این خوشحالی رونالدو را می بیند.

رونالدو

رونالدو

کدخبر: 895187
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟