تیم نفرین شده‌ لیگ برتر را بشناسید!

به گزارش رکنا به نقل از تسنیم، فرزاد حافظی سرپرست و سرمربی موقت تیم نفت مسجدسلیمان درباره شکست 4 بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل گل‌گهر سیرجان که نفتی‌ها را به سقوط نزدیک‌تر کرد، گفت: مقابل گل‌گهر خیلی خوب بازی کردیم و دچار اشتباهات فردی شدیم. شرایط برای من هم عجیب است و شاید تیم ما نفرین شده! امیدوارم این نحسی در سال جدید، از تیم ما دور شود.

وی با بیان اینکه گل‌گهر یکی از بهترین خطوط هافبک و حمله ایران را در اختیار دارد، خاطرنشان کرد: تا دقیقه 25 باید سه گل می‌زدیم و شکل خیلی خوبی داشتیم. گل‌های بچه‌گانه‌ای خوردیم و بازیکنان در برخی پُست‌ها سهل‌انگاری کردند. نفرات تیم در مجموع در شرح وظایف خودشان خوب بودند و بازی باکیفیتی ارائه کردیم. اختلاف ما چهار گل نبود و قلعه‌نویی پس از بازی به ما گفت «تیم خیلی خوبی دارید».

سرپرست و سرمربی موقت تیم نفت مسجدسلیمان در مورد کاهش شانس نفت MIS برای بقا در لیگ برتر تصریح کرد: بقای تیم هنوز دور از دسترس نیست و باید ببینیم چه اتفاقی در آینده می‌افتد. باید فعل خواستن را صرف کنیم که مقابل گل‌گهر، بخشی از آن را نشان دادیم. در این مسابقه صاحب توپ و میدان بودیم و تیمی در سیرجان، چنین شرایطی مقابل گل‌گهر پیدا نمی‌کند. باید بیشتر تلاش کنیم تا امتیازات لازم را از هفت بازی آینده بگیریم.

حافظی درخصوص وضعیت ادامه همکاری خود با باشگاه نفت مسجدسلیمان و احتمال انتخاب سرمربی جدید اظهار داشت: به این خاطر مسئولیت تیم را پذیرفتم که کار روی زمین نماند. مدیران باشگاه از مذاکره با گزینه‌های خودش اطلاع دارند و نمی‌دانم می‌خواهند چه تصمیمی بگیرند. پرواز اعضای تیم لغو شد و اکنون به‌صورت زمینی به مسجدسلیمان برمی‌گردیم. هنوز صحبتی در این باره نشده و در مسجدسلیمان مذاکره می‌کنیم.

کدخبر: 877056
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟