پرسپولیس نعمتی را نمی خواهد اما اجازه جدایی نمی دهد ! / تکلیف سیامک امروز مشخص می شود

به گزارش رکنا ، در پایان دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن، یحیی گل‌محمدی سرمربی سرخ‌پوشان در نشست خبری تکلیف بازیکنان مازاد این تیم بخصوص سیامک نعمتی را روشن کرد تا این بازیکن به فکر تیم آینده‌اش باشد.

اما با این وجود تاکنون مذاکرات نعمتی با مدیران پرسپولیس به منظور توافق بر سر جدایی بدون نتیجه مانده است چراکه باشگاه می‌خواهد با توجه به قرارداد داشتن نعمتی از این جدایی نفع مالی نیز ببرد.

نعمتی که در سال ۱۳۹۶ از پیکان راهی پرسپولیس شده در حدود ۶ سالی که برای پرسپولبیس به میدان رفته بازیکن تأثیرگذاری نشان داده، اما حاضر شده شروط باشگاه را برای جدایی بپذیرد.

شرط باشگاه پرسپولیس این است که نعمتی غیر از بخشیدن مطالباتش که چیزی حدود یک و نیم میلیارد تومان است و همچنین مابقی پول قراردادش، ۴ میلیارد تومان هم پول رضایتنامه دهد، اما این بازیکن تنها حاضر شده مطالباتش را ببخشد و اعلام کرده نمی‌خواهد پولی بابت رضایتنامه بدهد.

از سوی دیگر مدیران باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از حواشی احتمالی انتظار دارند تیم‌های خواهان نعمتی رسماً برای جذب او اقدام کنند نه اینکه صبر کنند وی بازیکن آزاد شده و او را راحت به خدمت بگیرند.

از تیم‌های تراکتور تبریز، گل‌گهر سیرجان و فولاد خوزستان به عنوان مقاصد احتمالی مدافع راست پرسپولیس یاد می‌شود. در فضای مجازی هم شایعاتی درباره پیشنهاد تیم فوتبال استقلال به نعمتی منتشر شده که قابل تایید یا تکذیب نیستند. باید دید در نهایت این بازیکن راهی کدام تیم خواهد شد.

 

کدخبر: 863594
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟