«علی علیزاده» در گفت‌وگو با رکنا ورزشی، در مورد بودجه 120 میلیاردی صنایع مس رفسنجان به تیم تراکتور اظهار داشت: بودجه‌ای برای تیم ما مشخص کردند و با توکل به خدا پیش می‌رویم. بودجه ما بد نیست اما با توجه به تورم موجود انتظار داشتیم کمی بیشتر باشد. با این حال بد نیست و از همکاری صنایع مس سپاسگزاریم. این که به باشگاه تراکتور کمک کردند یا نه را من دقیق نمی‌دانم. هر چه هست از سیاست‌های صنایع مس است و حتما صلاح دانستند و این کار را کردند. ما تابع قوانین و زیر مجموعه صنایع مس هستیم و وظیفه داریم کارمان را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم تا مسئولینی که از تیم حمایت می‌کنند دلگرم شوند. همه تلاش ما موفقیت تیم مس است تا همچون سال‌های گذشته حمایت مسئولان را داشته باشیم. با شناختی که از حسینی، رئیس صنایع مس ایران دارم تفکر مثبتی دارد و می‌خواهد به ورزش کمک کند.

وی با اشاره به فعالیت خوبی که در فصل نقل‌وانتقالت انجام دادند تصریح کرد: نسبت به سال قبل در برخی پست‌ها که مشکل داشتیم، بازیکن جذب کردیم. نمی‌گویم در این پست ها ضعیف بودیم اما در برخی پست‌های کلیدی بازیکنانی گرفتیم که از نفرات فصل قبل یک درجه بهتر باشند. امیدوارم امسال که سال سختی در پیش داریم نتایج قابل قبولی بگیریم. تیم ما در چند سالی که به لیگ برتر صعود کرد عملکرد خوبی داشت. امسال اما می‌خواهیم با بالای جدولی‌ها رقابت کنیم. همانطور که از برنامه پیش فصل تیم‌ها بر می‌آید این فصل، رقابت بسیار تنگاتنگ است و لیگ برتر مدعیان زیادی دارد.

مدیرفنی ورزشی باشگاه مس رفسنجان با تاکید بر این که ابایی از انتشار قرارداد بازیکنان تیمش ندارد گفت: ما در دروازه، خط دفاع، حمله و هافبک بازیکن گرفتیم. همه سعی ما این بود فصل فوتبالی بهتری رقم بزنیم. از این رو چند بازیکن در خمه خطوط گرفتیم. هیچ خرج اضافه‌ای انجام ندادیم وهمه این شش بازیکن را با ارقام معقول به خدمت گرفتیم. من همانطور که قبلا هم گفتم اگر همه قرارداد بازیکنان خارجی خود منتشر کنند ما هم قرارداد منشا و دیگر خارجی‌ها را منتشر می‌کنیم. در مورد سلیمان‌زاده هم پول زیادی خرج نکردیم بلکه مدیران بر اساس مراودات خود یک بازیکن به آلومینیوم دادند و یک بازیکن گرفتند.این یک تفاهم بین باشگاهی بود. من من هر اقدامی می‌کنم با اطلاع مدیریت و هیدت مدیره بوده است.

علیزاده در پاسخ به این سوال که جذب بازیکنان دفاعی به معنی عملکرد دفاعی تیم مس رفسنجان در فصل جاری نیست تاکید کرد: اصلا برنامه بازی دفاعی نداریم. ما تیمی با تفکر هجومی بستیم. ربیعی همیشه به بازی تهاجمی علاقه دارد و این فصل هم همینطور است. در واقع هدف از جذب سه مدافع ترمیم خط دفاعی بود. فصل قبل چون آمار گل خورده زیادی داشتیم در این فصل خط دفاع را ترمیم کردیم که کمتر گل بخوریم. در خط حمله نه تنها نفرات قبلی را حفظ کردیم بلکه محبی و پریرا به این جمع اضافه کردیم تا همچنان تیمی حجومی باقی بمانیم.

وی با گله از این که همیشه متهم به ولخرجی هستند در حالی که کمتر از برخی رقبا هزینه می‌کنند گفت: ما هزینه زیادی نکردیم. اگر مسئولان باشگاه اجازه دهند قرارداد همه بازیکنان تیممان را رسانه‌ای می‌کنم. خدا می‌داند که هیچ هزینه اضافه‌ای برای جذب بازیکنان خارجی نشده است و چه بسا بازیکنان بسیار قیمت مناسبی به خدمت گرفتیم. ما برنده نقل و انتقالتات هستیم چرا که با قیمت‌های خوب بازیکن، مخصوصا بازیکن خارجی جذب کردیم. باورتان نمی‌شود اما نسبت به فصل قبل هیچ هزینه بیشتری نکردیم. از ابتدا ربیعی لیستی به ما داد که همه قیمت‌های بالای 18 میلیارد داشتند. وقتی دیدیم نمی‌توانیم چنین پولی خرج کنیم صبوری کرده و با تفکر بیشتر به مرور بازیکنان قیمت پایین‌تر را در پست‌های کلیدی به خدمت گرفتیم. من فکر می‌کنم 70 درصد از لیست ربیعی را جذب کردیم و فصل خوبی پیش روی ماست.

انتهای پیام/

کدخبر: 809786
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟