مهاجری: حضور تماشاگران در دیدار مقابل تراکتور برای ما پوئن مثبتی است

به گزارش رکنا ورزشی، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم نفت مسجدسلیمان و تراکتور اظهار داشت: خوشحالم که بعد از 2 سال و اندی این توفیق را دارم که تیم نفت مسجد سلیمان که در حضور تماشاگران عاشقش بازی می کند هدایت می کنم. این پوئن مثبتی برای ما است که می تواند در کنار کارهای فنی و ذهنی می تواند ما را قوی تر و استوارتر به جلو هُل بدهد تا به برد بازی فردا امیدوار تر شویم، باوجود تمام احترامی که برای تیم شایسته تراکتور قائل هستم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: بعد از اینکه بازی خوبی مقابل ذوب آهن انجام دادیم و پیروزی باعث شد شرایطمان در جدول تغییر کند. این تغییر باعث شد فاصله آن بازی تا بازی فردا را با شرایط خیلی خوبی پشت سر بگذاریم. تمرینات خیلی خوب و اردوی خیلی خوب در تهران داشته باشیم. باشگاه در حد بضاعت خودش کمک کرد. دو بازی پرفشار انجام دادیم و کمک کرد تا ما و بچه‌ها شناخت متقابلی از هم پیدا کنیم. سپس به مسجد سلیمان برگشتیم و یک بازی دوستانه خوب مقابل تیم شایسته استقلال ملاثانی برگزار کردیم.

وی افزود: در واقع برای بازی مقابل تراکتور، سعی کردیم آزمون و خطاها را با بازی تدارکاتی کمتر کنیم و بتوانیم بازی کم اشتباه تری داشته باشیم. قطعا بازی سختی داریم. تراکتور تیم راحتی نیست. مهره‌ها، مربی و ساختار خوبی دارد. اما متاسفانه جایگاه این تیم علاوه بر خود تراکتوری‌ها از دید من هم سابقه کار در فوتبال تبریز و آذربایجان را دارم، خوب نیست و غیرقابل تصور است. به هردلیل این اتفاق افتاده و زیبایی فوتبال به عیرقابل پیش بینی بودن آن است.

مهاجری افزود:  قطعا کارمان فردا مقابل تراکتور سخت است اما بچه ها این آمادگی را دارند که به امید خدا با تمام توانشان بازی کنند. می دانند ارزش این 3 امتیاز می تواند در ادامه راه به ما کمک کند. به همین خاطر امیدوارم با تمام ذهنیت، فردا فعل خواستن را در زمین مسابقه صرف کنند. ضمن اینکه به جز یکی دو مورد جزئی، مصدومی نداریم. محرومی هم نداریم و به امید خدا با تمام قوا مقابل تراکتور قرار خواهیم گرفت.

سرمربی نفت مسجد سلیمان با اشاره به حمایت تماشاگران این تیم عنوان کرد: از تماشاگرانی که به تمرین آمدند و به ما انگیزه دادند، تشکر می کنم. کمتر جایی هست که در این شرایط از تیم استقبال خوبی بشود. چه قبل از بازی با ذوب آهن و چه بعد از آن تا رسیدن به بازی با تراکتور. در ضمن اینکه کارمان را در تعطیلات لیگ پیش می بردیم؛ تمرینات، اردوها و شرایط تیم های رقیب را هم رصد می کردیم و فردا با آمادگی کامل مقابل تراکتور قرار می گیریم.

کدخبر: 776630 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟