شکایت مهدی رحمتی از الهامی

به گزارش رکنا، جدا از اتفاقاتی که قبل از مسابقه فینال جام حذفی در مقابل رختکن تیم آلومینیوم اراک اتفاق افتاد و حواشی زیادی نیز به همراه داشت، یک اظهار نظر از سوی ساکت الهامی، سرمربی نساجی مازندران موجب شکایت سید مهدی رحمتی از او شد.

ساکت الهامی یک روز پس از مسابقه فینال جام حذفی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر مسائلی را درباره روند حضور سید مهدی رحمتی در اراک و انتخاب به‌عنوان سرمربی این تیم مواردی مطرح کرده بود که موجب شده رحمتی اقدام به شکایت از وی کند.

الهامی، سرمربی نساجی در بخشی از گفت‌وگوی تلفنی خود عنوان کرده بود: «ای‌کاش سیاسیون دخالت نکنند. بگذارند مربیان را خود مدیر عامل‌ها انتخاب کنند. نه که شب یک مربی انتخاب بشود، ولی با یک امضا و یک تلفن، یک عده دیگر بیایند و (سرمربی) شوند. نه که یک ماه و نیم پیش یک عضو هیات مدیره بیاید و بنشیند با یک مربی، برای اینکه زیرآب یک مربی را بزنند. ای‌کاش سیاسیون و یک عده در خانه‌هایشان بنشینند تا فوتبال به حقدار برسد. درمورد این قضایا آقای صمد مرفاوی و سیروس پورموسوی می‌توانند گواه صحبت‌های من باشند.»

این اظهارات الهامی موجب شد تا سید مهدی رحمتی به‌صورت شخصی، در نامه‌ای مجزا به سازمان لیگ و رونوشت آن برای کمیته‌های انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال و همچنین یک شکایت شخصی در دادسرا، از سرمربی تیم نساجی مازندران شکایت کند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟