جانشین بازیکن جدایی‌طلب پرسپولیس چه کسی خواهد بود؟

به گزارش رکنا، « رضا اسدی » در ابتدای فصل با انتقال پر سرو صدا راهی پرسپولیس شد تا جای خالی «احمد نوراللهی» را در ترکیب سرخپوشان پر کند. اما او علی‌رغم انتقادات بسیاری که متوجه‌اش بود در مدت زمان حضورش در جمع سرخپوشان با ثبت 4 گل و 3 پاس گل یکی از بهترین آمارها را در خط میانی این تیم داشت.

حال هافبک سرخپوشان پایتخت قصد دارد، بعد از یک فصل حضور در پرسپولیس با توجه به دریافت پیشنهاد 1.8 میلیون دلاری از لیگ شرق آسیا، در پایان فصل از تیمش جدا شود. لژیونر شدن اسدی درحالی رقم خواهد خورد که این بازیکن پیش از این نیز سابقه بازی درلیگ اتریش را داشته و حالا قرار است برای بار دیگر فوتبالش را در خارج از ایران و در لیگ تایلند دنبال کند!

علاوه بر این با توجه به سیستم بازی «یحیی گل محمدی» و تاکید بر حضور همزمان 2 هافبک دفاعی در جمع 11 نفر، جدایی اسدی یک جای خالی در پرسپولیس ایجاد می‌کند و یحیی از حالا باید به فکر جذب یک بازیکن قابل توجه در این پست باشد.

این درحالیست که «مهدی علی» سرمربی تیم فوتبال شباب الاهلی به دلیل عملکرد ضعیف بازیکنان ایرانی تیمش «مهدی قائدی و احمد نوراللهی » اجازه حضور این 2 نفر را در تمرینات نمی‌دهد، تا با توجه به جدایی قطعی اسدی شایعه بازگشت نوراللهی به عنوان جانشین احتمالی او در پرسپولیس قوت بگیرد.

طبق شنیده‌ها نورالهی باتوجه به اینکه دو سال از قراردادش با شباب الاهلی باقی مانده است، با قراردادی قرضی به جمع سرخپوشان پایتخت برمی‌گردد.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟