رونالدو کرونا گرفت

به گزارش رکنا ورزشی،  رونالدو، برنده دو جام‌جهانی، جشنی را که به مناسبت صد و یکمین سالگرد تاسیس کروزیرو، پس از تشخیص بیماری کووید-19، از دست داد.

باشگاه کروزیرو روز یکشنبه گفت که این مرد 45 ساله فقط علائم خفیف کرونا را دارد؛ اما طبق پروتکل‌های بهداشتی استراحت می‌کند و ایزوله می‌شود.

در بیانیه باشگاه آمده است: «کروزیرو اعلام می‌کند که صبح امروز یکشنبه رونالدو نازاریو به COVID-19 مثبت شده است. این باعث می‌شود که او نتواند برای جشن‌های یادبود این باشگاه به بلو هوریزونته برود.

این رویداد به عنوان اولین حضور عمومی رونالدو از زمانی که او اکثریت سهام کروزیرو را به مبلغ 400 میلیون ریال (حدود 70 میلیون دلار) در ماه گذشته خریده بود، در نظر گرفته شده بود.»

ستاره پیشین فوتبال جهان، فوتبال خود را در کروزیرو در سال 1993 آغاز کرد و در 58 بازی در تمامی رقابت‌ها 56 گل برای این تیم بلو هوریزونته به ثمر رساند و سپس در جولای 1994 به پی اس وی آیندهوون رفت.

در این بیانیه آمده است: «رونالدو از اینکه نمی‌تواند در فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده برای چند روز آینده شرکت کند متاسف است، اما به زودی برنامه جدیدی را برای ورود او به بلو هوریزونته اعلام خواهیم کرد.»

رونالدو که مالک باشگاه اسپانیایی رئال وایادولید نیز است، در سال 2011 پس از دوران حرفه ای خود در بارسلونا، اینترمیلان و رئال مادرید بازنشسته شد.

او در 98 بازی برای برزیل 62 گل به ثمر رساند و در جام‌جهانی 1994 و 2002 هم با تیم ملی برزیل فاتح این رویداد معتبر شد.

آیا این خبر مفید بود؟