لیست خروجی استقلال برای نیم فصل/ مجیدی کدام بازیکنان را نمی‌خواهد؟

هدایت استقلال در لیگ بیست و یکم به عهده فرهاد مجیدی است. در پایان هفته دوازدهم استقلال با 28 امتیاز در رده نخست جدول قرار دارد. استقلال  در هفته دوازدهم به مصاف فولاد خوزستان پیروز شد. استقلال در هفته سیزدهم لیگ برتر باید به مصاف آلومینیوم اراک برود.

به گزارش رکنا، کمتر از 3 هفته به شروع رسمی نقل و انتقالات نیم فصل زمان باقی است. در این مدت شایعات زیادی هم درخصوص لیست خروجی تیم های لیگ برتری به گوش می رسد. یکی از این باشگاه ها تیم فوتبال استقلال است. این در شرایطی است که «فرهاد مجیدی» سرمربی استقلال هنوز حرفی از لیست خروجی تیمش در نیم فصل به زبان نیاورده ولی جدا از خبرهای تایید نشده و شایعات، احتمال جدایی چند بازیکن از جمع آبی‌ها بیشتر از سایرین است.

«امین قاسمی‌نژاد» یکی از این بازیکنان است. چرا که قاسمی‌نژاد پس از عملکرد خوبش در لیگ بیستم به استقلال پیوست ولی نتوانست در حد انتظار ظاهر شده به کار فرهاد مجیدی بیاید. بر همین اساس گمانه زنی های زیادی پیرامون حضور او در لیست خروجی استقلال وجود دارد. این درشرایطی است، که بعضی از نزدیکان این بازیکنان می گویند مدیر برنامه های این مهاجم 34 ساله پس از گفت‌وگو با «فرهاد مجیدی» اعلام کرد که سرمربی آبی‌ها تمایل دارد قاسمی‌نژاد را تا پایان فصل در جمع بازیکنانش حفظ کند.

جدا از قاسمی‌نژاد، محمدرضا آزادی و بابک مرادی دیگر اسامی هستند که بنظر می‌رسد، به دلیل عملکرد ضعیف، عدم حضور در ترکیب اصلی و مشکلات انضباطی در لیست خروجی مجیدی قرار بگیرند.

تمام این‌ها درحالیست که گفته می‌شود سرمربی آبی‌ها قصد ندارد تا بعد از بازی مقابل هوادار در هفته شانزدهم و شروع نیم فصل لیگ بیست و یکم لیست خروجی های تیمش رسانه ای شده نامی را فاش کند. 

 با این حال باید منتظر ماند دید که از بین اسامی مذکور در نهایت چه کسی در لیست نهایی خروج از استقلال برای نیم فصل قرار خواهد گرفت. 

آیا این خبر مفید بود؟