شاهمرادی: تلاش‌مان برای قهرمانی در آسیا است

به گزارش رکنا، نیلا شاهمرادی والیبالیست تیم سایپا در خصوص برگزاری مراسم تجلیل از بازیکنان این تیم اظهار داشت: از اینکه توانستم پس از اولین حضورم در تیم سایپا در لیگ والیبال بانوان شرکت کنم بسیار خوشحال هستم. مراسم تجلیل از دختران والیبالیست سایپا بسیار خوب برگزار شد. واقعا جا دارد که از تمامی مسئولان مجموعه سایپا برای این مراسم و توجه‌شان به بانوان ورزشکار نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم. 

وی که به تازگی به عضویت این باشگاه والیبال در آمده، درخصوص اینکه چقدر امیدوار است نتایج خوب این تیم در حضور او دوباره تکرار شود گفت: با توجه به تمرینات و تلاش تمامی بچه‌ها بسیار امیدوار هستیم که این افتخارآفرینی امسال هم برایمان رقم بخورد. تا بتوانیم با حضور در مسابقات آسیایی به عنوان قهرمانی دست پیدا کنیم.

بازیکن تیم والیبال دختران سایپا در خصوص همکاری با «مریم هاشمی» سرمربی این تیم ادامه داد: هاشمی مربی بادانش و بزرگی هست. بسیار مفتخرم که امسال زیرنظر او کار می‌کنم. واقعا در این مدت کوتاه حضورم در تیم سایپا چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. امیدوارم بتوانم با عملکرد خوبم پاسخ اعتمادشان را به درستی بدهم. 

شاهمرادی در واکنش به اینکه چه انتظاری از مسئولین دارد عنوان کرد: حقیقتا خواسته‌ای از مسئولان نداریم. چرا که همه چیز در تیم ما عالی است. رسیدگی‌های مسئولین مجموعه باشگاه سایپا و سرپرست‌های تیم به بچه‌ها و کادرفنی خیلی خوب است. خوشبختانه همه نفرات باشگاه والیبال سایپا از شرایط‌شان در این تیم راضی هستند.

آیا این خبر مفید بود؟