سومین ستاره فوتبال عراق در اثر کرونا درگذشت

به گزارش رکنا ، شاکر ستاره سابق فوتبال عراق دیروز جمعه در بیمارستان خصوصی شار اربیل از دنیا رفت. این بازیکن سابق تیم ملی عراق دو هفته پیش به ویروس کرونا آلوده بود و به نظر می رسید توانسته بر بیماری او غلبه کند اما وضعیت سلامتی او وخیم شد و در بیمارستان ماند. روز گذشته پسر این مربی به رسانه ها اعلام که وضعیت بیماری این ستاره سابق فوتبال عراق وخیم است و در نهایت نیز ساعتی بعد درگذشت.

ناظم شاکر سومین ستاره فوتبال عراق است که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را ازدست داد. پیش از او احمد راضی و علی الهادی نیز در اثر ابتلا به این بیماری در گذشتند.

ناظم شاکر سالم بازیکن تیم ملی عراق در دهه 1970 بود. او در سال 1958 در بغداد متولد شد و در تیم هایی مثل نیروی هوایی عراق و همچنین تیم ملی این کشور بازی کرد. او یکی از بازیکنان تیم ملی عراق در رقابت های جام جهانی 1986 بود و در سا 1988 به دلیل مصدومیت بازنشسته شد.

ناظم شاکر در سال 2010 به عنوان سرمربی تیم ملی عراق انتخاب شد اما در سال 2012 و بعد از شکست برابر ایران و از دست دادن رقابت های غرب آسیا از سمتش استعفا کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟