جای خالی ۹ ستاره در تمرین پرسپولیس

به گزارش رکنا ، پرسپولیس در حالی به دوحه رفته که شب گذشته نخستین تمرین را در زمین تمرینی ورزشگاه Education انجام داد تا کار خود را رسماً برای لیگ قهرمانان آسیا استارت بزند.

در تمرین دیشب ۷ بازیکن جدید نیز حضور داشتند. بازیکنانی در پست های مختلف که به تازگی به جمع سرخ ها اضافه شده‌اند و قرار است اولین بازی رسمی خود را در لیگ قهرمانان آسیا انجام دهند.

نکته جالب این است که نسبت به آخرین حضور پرسپولیس در آسیا، ۹ بازیکن از این تیم جدا شده یا دستکم فعلا در اردو حضور ندارند. علیرضا بیرانوند، آنتونی استوکس، علی علیپور، کریستین اوساگوآنا و مهدی ترابی بازیکنان جدا شده هستند و محمد نادری، محسن ربیع خواه، مهدی شیری و محمد انصاری هم در اردو حضور ندارند.

غیبت این مهره ها که در پست های خود بازیکنان کلیدی محسوب می‌شوند به حدی است که حتی از تعداد خریدهای جدید هم عبور کرده و شاید یحیی گل‌محمدی را با مشکلاتی جدی روبرو کند.

از این فهرست ۸ نفره علی علیپور، محمد انصاری و علیرضا بیرانوند از اولین سال حضور در آسیا با هدایت برانکو عضو تیم پرسپولیس هستند و غیبتشان برای هواداران این تیم اتفاقی تلخ و احساسی محسوب می‌شود.

پرسپولیسِ برانکو، تیمی که قرمزها را یک بار دیگر در بین قدرت های فوتبال آسیا قرار داد، هر سال با دگردیسی مواجه می‌شود و حالا بازماندگان آن به تعداد انگشتان یک دست رسیده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟