عذر خواهی نواک جوکوویچ برای صدمه زدن به داور

به گزارش رکنا ، نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان به دلیل حرکتی عجیب که سبب مصدومیت داور خط و به تبع آن محرومیت وی از مسابقات تنیس آزاد آمریکا شد، عذرخواهی کرد.

تنیس باز صرب روز یکشبه در جریان رقابت‌های مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس آزاد آمریکا هنگامی که چند امتیاز پیاپی در انتهای ست نخست مقابل پابلو کارنیو، حریف اسپانیایی خود از دست داد، از روی خشم ضربه ای به توپ زد که منجر به صدمه دیدن یکی از خط نگهداران شد.

نواک جوکوویچ که از بخت‌های نخست قهرمانی در این تورنمنت به حساب می‌‌آمد پس از این ماجرا به موجب مقرارت جاری در مسابقات از ادامه رقابت‌ها محروم شد.

مرد شماره یک تنیس جهان پس از محرومیت از یو اس اوپن،‌ با انتشار متنی در شبکه‌های اجتماعی از حرکت انجام شده که به گفته وی سهوی بوده، عذرخواهی کرد و یادآور شد که از این ماجرا برای پیشرفت بیشتر در آینده درس خواهد گرفت.

جوکوویچ در این پیام ضمن عذرخواهی از برگزار کنندگان مسابقات یو اس اوپن و همه کسانی که به دلیل رفتار وی آزرده خاطر شده‌اند، از ماجرای روی داده ابراز تاسف کرده و نوشته که جویای حال خط نگهدار شده،‌ که طبق اطلاعاتی که به وی دادند، حالش خوب است.

آسیب دا.ر تنیس

وی در خصوص محرومیت از مسابقات نیز تصریح کرده که باید از این اتفاق درس بگیرد و تلاش کند تا بیشتر روی احساس یاس و سرخوردگی خود کار کند تا به عنوان یک تنیس باز و نیز یک انسان در مسیر پیشرفت گام بردارد.

نواک جوکوویچ هشتاد عنوان جهانی را در کارنامه دارد و تاکنون سه بار در مسابقات تنیس آزاد آمریکا به قهرمانی دست یافته است.

پابلو کارنیو،‌ حریف جوکوویچ پس از محرومیت وی از ادامه مسابقه به مرحله یک چهارم صعود کرد. وی در این مرحله باید به مصاف دنیس شاپووالف،‌ تنیس باز کانادایی برود که در دیگر دیدار مرحله یک هشتم داوید گوفن، بلژیکی را از پیش رو برداشته بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟