لیونل مسی به یک دلیل از مارادونا بهتر است

به گزارش گروه ورزشی رکنا، همیشه تردیدهای زیادی در مورد انتخاب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال وجود دارد و نام های زیادی چون پله، مارادونا، فرانتس بکن بائر، یوهان کرویف و بسیاری دیگر مطرح شده است. اما روبرت پروسینچکی مدعی شد لیونل مسی از همه نام ها بالاتر است و باید او را بهترین بازیکن تاریخ خطاب کرد.
روبرت پروسینچکی گفت: "برای من لیونل مسی بهترین است. او این سالها در بارسلونا سرنوست بازی ها را رقم زده و به تمام موفقیت های ممکن دست یافته است. حتی بدون ذکر اینکه او چه سبکی از فوتبال را ارائه می دهد، باید عنوان کرد لیونل مسی در این سالها بارها موفق به گلزنی شده و پاس گل های فراوانی نیز ارسال کرده است.

ثبات بیشتر مسی نسبت به مارادونا

برخی ممکن است بگویند مارادونا، کریستیانو رونالدو ... البته آنها نیز بازیکنان بسیار خوبی بودند، اما برای من لیونل مسی بهترین بازیکنی است که تا به حال در میدان حاضر شده است. از نظر برخی کریستیانو رونالدو یا رونالدو برزیلی که تقریبا همه عناوین را به تنهایی به دست آورده اند بهترین بازیکن هستند، اما اگر قرار باشد من نام یک نفر را بیاورم، آن بازیکن لیونل مسی خواهد بود. مسی در این سالها ثبات بیشتری نسبت به مارادونا داشته و به این دلیل از او بهتر است."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟