به گزارش گروه ورزشی رکنا، حسین کلانی در خصوص شرایط تیم امید بعد از شکست مقابل کره جنوبی اظهار داشت: نظم تیمی ما در نیمه دوم دو بازی مقابل ازبکستان و کره جنوبی شکل گرفت اما در نیمه اول اشتباهات فردی باعث پیش افتادن حریفان شد.

کلانی اضافه کرد: تصمیم حمید استیلی در خصوص مهدی قائدی در بازی اول کاملا درست بود. در این فشار و در برابر حریفان قدرتمند شما باید نیروی مضاعفی برای تغییر جریان بازی داشته باشید که قائدی این خصوصیت را داشت و وقتی به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد جریان بازی را عوض کرد اما شاهد انتقادات زیادی به این تصمیم بودیم در حالی که به اعتقاد من استراتژی استیلی درست بود و در بازی دوم هم نباید تغییر می کرد.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: در بازی دوم قائدی توان فشار اوردن به خط دفاعی قدرتمند کره را نداشت اما شاید اگر باز هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد می شد تاثیر بیشتری داشت همانطور که ورود شجاعی به تیم ما کمک کرد و تعویض بسیار خوبی بود.

کلانی خاطر نشان کرد:ما در هر دو بازی با اشتباهات فردی گل خوردیم. مربی نمی تواند خودش وارد زمین شود و اشتباه بازیکن را جبران کند. اتفاقا در نیمه مربیان بهتر از حریف ظاهر شدیم اما در دقایقی از نیمه اول خودمان نبودیم. بعضی از بازیکنان دوندگی و مسئولیت پذیری لازم را نداشتند که این مسئله در تیم ملی بزرگسالان هم وجود داشت. امیدوارم در بازی سوم دو نیمه یکسان با کیفیت مناسب داشته باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟