به گزارش رکنا، در ادامه بازی های روز اول از دور برگشت رقابت های مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا از ساعت ۱۷:۳۰ امروز(به وقت تهران) تیم های ملی عراق و بحرین که در گروه C این مسابقات با ایران، هنگ کنگ و کامبوج هم گروه هستند به مصاف هم رفتند.

این بازی مانند دیدار قبلی شاگردان سرتکو کاتانچ در تیم ملی عراق با ایران در ورزشگاه بین المللی امان اردن برگزار شد اما باز هم شیرهای بین النهرین از حضور پرشمار هواداران شان در اردن بهره بردند.

دیدار ۲ تیم عرب زبان گروه که وضعیت بهتری نسبت به شاگردان مارک ویلموتس دارند در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام رسید. نکته جالب این جا است که بحرین و عراق در بازی رفت که در ورزشگاه ملی منامه برگزار شد هم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

با این نتیجه عراقی ها ۱۱ امتیازی شده و صدرجدول را حفظ کردند. تیم هلیو سوسا پرتغالی هم با ۹ امتیاز و یک دیدار بیشتر نسبت به ایران ۶ امتیازی در رده دوم باقی ماند. با این تساوی شانس ایران برای صدرنشین شدن در پایان مرحله دوم انتخابی همچنان زنده باقی ماند.

هنگ کنگ و کامبوج هم به ترتیب با ۵ و بدون امتیاز در رده های چهارم و پنجم گروه جای دارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟