منصور کیانی عصر یکشنبه اظهار داشت: در مسابقات انفرادی سنگین وزن جام الروسا (ایوان یارگین) که در شهر مسکو روسیه برگزار شد، محبی کشتی گیر وزن 125 کیلوگرم کرمانشاهی با شکست تمامی حریفان خود موفق به کسب مدال طلای این رقابت ها شد.

وی افزود: مسابقات انفرادی سنگین وزن با حضور هفت کشتی گیر در دو گروه الف و ب برگزار شد که محبی در گروه دوم با کشتی گیرانی از کشورمان و گرجستان همگروه شد.

کیانی خاطرنشان کرد: در دور مقدماتی اولین حریف محبی کشتی گیر مجارستانی بود که در این مسابقه حاضر نشد و این کشتی گیر کرمانشاهی در دومین مسابقه برابر هموطن خود عباس فروتن 4 بر 2 پیروز و به دیدار نیمه نهایی راه یافت.

دبیر هیات کشتی کرمانشاه ادامه داد: محبی در این مرحله به مصاف حریفی از کشور روسیه میزبان رقابت ها رفت و علی رغم کسب تساوی پنج بر پنج در پایان وقت مسابقه با رای داوران پیروز و فینالیست شود.

وی گفت: در دیدار فینال نیز فروتن دیگر کشتی گیر ایرانی حاضر در این مسابقات به احترام کسوت محبی، کشتی نگرفت تا این کشتی گر کرمانشاهی عنوان قهرمانی و مدال طلا را کسب کند.

کیانی خاطرنشان کرد: به نفر اول مبلغ 3 هزار دلار و نفر دوم 2 هزار دلار پاداش نقدی پرداخت شد.

دبیر هیات کشتی کرمانشاه همچنین با اشاره به قهرمانی تیم ایران در مسابقات تیمی رقابت های روسیه، گفت: تیم کشورمان با پیروزی برابر آذربایجان، ازبکستان، روسیه و گرجستان توانست مقتدرانه عنوان نخست را کسب کند.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟