به گزارش رکنا، در جریان بازی منچستریونایتد و ساوتهمپتون که به میزبانی ساوتهمپتون برگزار و با نتیجه‌ی تساوی 2-2 به پایان رسید اسکات مک‌تومینای بازیکن یونایتد برای ضربات ایستگاهی ساوتهمپتون از تکنیکی عجیب و غریب استفاده می‌کرد.

مک‌تومینای با حرکات عجیبش پشت دیواره‌ی دفاعی یونایتد زانو می‌زد و سعی می‌کرد مانع از به ثمر رسیدن شوتهایی شود که احتمالاً با ارتفاع کم روانه‌ی دروازه‌ی تیمش می‌شوند. چندی پیش خوابیدن برازوویچ پشت دیواره‌ی دفاعی در زمان زدن ضربات ایستگاهی خبرساز شده بود و حالا به نظر می‌رسد مک‌تومینای روش عجیب دیگری برای دفاع در مقابل ضربات ایستگاهی ابداع کرده است.

اسکات تومینای زمانی که داور در سوت خود دمید و به نفع ساوتهمپتون اعلام یک ضربه‌ی آزاد کرد، پشت دیواره‌ی دفاعی یونایتد زانو زد و با بیرون آوردن سر خود از بین پاهای همبازی‌هایش سعی داشت محل ورود شوت را حدس زده و خود را در آن نقطه مستقر کند. هر چند تمام تلاشهای او بی‌نتیجه بود. چرا که ضربه‌ی سدریک سوارز بازیکن ساوتهمپون آنقدر عالی زده شد که از بالای دیواره‌ی دفاعی عبور کرد و داوید دخیا را مغلوب کرد تا در دقیقه‌ی 20 بازی دومین گل ساوتهمپتون به ثمر برسد.

ساوتهمپتون پیش از آن در دقیقه‌ی 13 با گل استوارت آرمسترانگ از یونایتد پیش افتاده بود. ولی بعد از آن یونایتد به بازی بازگشت و با گلهای لوکاکو و آندر هررا، بازی را در همان نیمه‌ی اول به تساوی 2-2 تبدیل کرد. نتیجه‌ای که تا آخر پایدار ماند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟