کدخبر: 388347 ارسال پرینت 90

رکنا: دستیار پیشین کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید پرتغال و اسپانیا کار دشواری برای شکست ایران خواهند داشت.

آنتونیو سیموئز در گفت‌وگو با روزنامه «رکورد» پرتغال در خصوص اولین دیدار شاگردان فرناندو سانتوس در جام جهانی 2018 که مقابل اسپانیا خواهد بود، گفت: ما این حق را داریم که امیدوار باشیم و در زندگی باید مثبت‌اندیش بود. با توجه به نتایجی که تیم ملی فوتبال پرتغال تا به امروز کسب کرده و اخیراً هم به عنوان قهرمانی اروپا رسید، درست نیست اگر به این تیم نگاهی مثبت نداشته باشیم. من به تیم تحت‌هدایت فرناندو سانتوس خوشبین هستم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در مورد فوق‌ستاره 33 ساله تیم ملی پرتغال اظهار داشت: پس از جام جهانی 2018 ممکن است کریستیانو رونالدو Ronaldo را از دست بدهیم و شاید دیگر او را برای جام جهانی بعدی در اختیار نداشته باشیم و این با خاطر سن اوست. به هر حال ما چند شاهزاده کوچک دیگر در تیم‌مان داریم.

سیموئز پرتغالی همچنین تیم‌های ملی آرژانتینی و بلژیک را در زمره مدعیان قهرمانی در مسابقات جام جهانی 2018 قرار داد و به تیم‌های پرتغال و اسپانیا هشدار داد که ممکن است از سوی دو همگروهی دیگر خود یعنی ایران و مراکش غافلگیر شوند.

او که بین سال‌های 2011 تا 2014 دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران بود، تأکید کرد: تیم‌های ایران و مراکش بنا به دلایلی به جام جهانی راه یافته‌اند و به خصوص به واسطه کار در ایران از تیم ملی شناخت خیلی خوبی دارم. بیشتر بازیکنان ایران را می‌شناسم که برخی از آنها خیلی جوان و برخی هم به واسطه بازی در اروپا بازیکنانی باتجربه هستند. تیم ملی ایران را نسل بسیار جالبی شکل داده‌اند که خیلی از آنها در اروپا بازی می‌کنند و اکنون بازیکنانی پخته به حساب می‌آیند. شکست دادن ایران کار آسانی نخواهد بود.

تیم ملی فوتبال پرتغال در گروه B جام جهانی 2018 با تیم‌های اسپانیا، ایران و مراکش همگروه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها