کدخبر: 379637 ارسال پرینت 77

رکنا: سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با تمجید و ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در آخرین بازی خانگی این فصل کهکشانی‌ها در لالیگا، واکنش جالبی به ترکیب تیمش در فینال لیگ قهرمانان نشان داد.

تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (شنبه) در هفته ماقبل پایانی لالیگا و در آخرین بازی خانگی‌‌اش در این فصل از لیگ اسپانیا، میهمانش سلتاویگو را با نتیجه قاطع 6 بر صفر شکست داد، آن هم در حالی که در این بازی مهره‌هایی مانند کریستیانو رونالدو Ronaldo و سرخیو راموس را در اختیار نداشت.

زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها در پایان این بازی از عملکرد شاگردانش تمجید کرد و اعتراف کرد با نمایشی که از آنها دیده است، کارش برای انتخاب 11 نفر ترکیب اصلی فینال لیگ قهرمانان اروپا سخت‌تر شده است.

زیزو در شب درخشش ایسکو و گرث بیل به خبرنگاران گفت: داشتن بازیکنانی که همیشه آماده بازی باشند بهتر است هرچند از طرف دیگر وقتی بخواهی از میان آنها یک تیم را برای فینال انتخاب کنی، سردرد خواهی گرفت. ما بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادیم. بسیار حرفه‌ای بازی کردیم، 6 گل زدیم و یک فوتبال تماشایی را به نمایش گذاشتیم. ما کارمان را بسیار خوب انجام دادیم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها سپس به تمجید از گرث بیلی پرداخت که دو گل زد. وی درباره بال ولزی تیمش گفت: بیل بسیار خوب است و این موضوع را نشان داده است. او از هر لحاظ خوب بازی کرد. من برای او خوشحالم اما مهمترین چیز این است که او در شرایطی فوق‌العاده قرار دارد.

زیزو همچنین کیلور ناواس، سنگربان کاستاریکایی تیمش را هم به خاطر واکنش‌هایش تحسین کرد. او عنوان کرد: من از عملکرد ناواس راضی‌ام و خوشحالم که تشویق شد. او در این بازی دو سه بار ما را نجات داد. دیدن چنین واکنش‌هایی از او به ما امید می‌دهد. او بازیکن بسیار مهمی است.

آخرین موضوعی که زیدان به آن اشاره کرد، شایعه پیوستن نیمار به رئال مادرید بود که او اینگونه به آن پاسخ داد: نمی‌دانم که آیا ارزیابی درستی از ارزش بازیکنان رئال مادرید صورت گرفته است یا نه اما ما نمی‌توانیم درباره بازیکنانی که ممکن است بیایند، صحبت کنیم چون بهترین‌ها دوست دارند به اینجا بیایند. حداقل من قدر کاری که بازیکنانم دارند انجام می‌دهند را می‌دانم. می‌بینم که آنها می‌دوند و می‌جنگند. باشگاه هم قدر این بازیکنان را می‌داند.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها