امروزه حمام در خانه های مختلف اشکال مختلفی دارد به این صورت که در آپارتمان Apartment های نقلی حمام ها کوچک و در آپارتمان های بزرگ حمام ها بزرگتر و کاربردی تر هستند.

استفاده بهینه از فضا

مهمترین نکته ای که در طراحی دکوراسیون Decoration design حمام های کوچک باید رعایت کنید این است که بتوانید از فضا حداکثر استفاده را داشته باشید، فرقی نمیکند حمام منزل شما چقدر کوچک است اگر شما از فضا استفاده بهینه ببرید به حمام ایده آل و زیبایی خواهید رسید.

رنگ مناسب دکوراسیون حمام

برای انتخاب رنگ دکوراسیون حمام های کوچک سراغ رنگ های روشن بروید رنگ هایی مانند سفید، بژ، کرم و هلویی. رنگ های روشن باعث انعکاس نور شده و حمام را بزرگتر از آنچه هست نشان میدهند اما اگر حمام تان بزرگ بود میتوانستید از رنگ های تیره هم استفاده کنید.

آینه را دریابید

یکی از ایده های کاربردی در دکوراسیون حمام های کوچک این است که در آن از آینه استفاده کنید، آینه باعث بزرگتر و تمیز تر دیده شدن حمام شما میشود. با توجه به سبک دکوراسیون حمام تان آینه ای زیبا انتخاب کنید و حمام تان را از آنچه هست بزرگتر نشان دهید.

کفپوش مناسب حمام

بهترین کفپوشی که میتوانید برای حمام تان انتخاب کنید سرامیک است زیرا مقاوم است، تنوع رنگی بالایی دارد و راحت تمیز میشود. هم میتوانید سرامیک های ساده استفاده کنید و هم طرح دار.

 اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟