گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی فیلم داکا با «کریس همسورث» همبازی شده است. 

به گزارش رکنا، فیلم Dhaka داستان یک مزدور به نام ریک با بازی همسورث را روایت می‌کند که این شخص شغلی را می‌پذیرد که طبق آن باید پسر یک تاجر را از داکا نجات دهد. سم هارگریو کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد که اولین فیلمی است که او کارگردانی خواهد کرد. هارگریو بیشتر برای انجام بدلکاری در فیلم‌های اکشن از جمله بدلکاری کریس ایوانز در دنیای سینمایی مارول شناخته شده است.

جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Dhaka را بر عهده داشته‌اند و این دو برادر در نقش تهیه کننده اجرایی نیز در این پروژه حضور دارند. با اینکه همسورث بیشتر برای بازی در نقش ثور در دنیای سینمایی مارول شناخته شده، اما او در فیلم‌های متفاوت دیگری از جمله فیلم ۱۲Strong (دوازده نیرومند) و فیلم Bad Times At The El Royale (اوقات بد در ای‌ال رویال) نیز توانایی‌های خود را ثابت کرده است.

همسورث پیش از این با برادران روسو در فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) و فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) همکاری کرده است. علاوه بر این، همسورث در قسمت فرعی فیلم Men In Black (مردان سیاه پوش) نیز بازی کرده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گلشیفته فراهانی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
گلشیفته فراهانی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,اخبار سینمای جهان
آیا این خبر مفید بود؟