آنجلینا جولی روند جدایی و طلاقش با برد را کش می دهد چون می خواهد "دوباره یک خانواده بشوند". آنجلینا جولی چند سال پیش بود که دوستاره ی هالیوودی بعد از مدتها زندگی مشترک و آن مراسم ازدواج پربحث خبر تصمیم جدایی شان را منتشر کردند و بار دیگر نامشان سر زبان ها افتاد. از بررسی علل این جدایی تا عواقب آن در زمینه ی سرپرستی بچه ها و تقسیم اموال همه جز مسائلی بود که در رسانه های مربوط مورد بحث قرار گرفت .

حالا بعد از گذشت چند سال از تصمیم آنها برای جدایی خبر دیگری منتشر شده است که حاکی از تغییر اوضاع و تصمیم در آنجلینا جولی است به طوریکه برخی از رسانه ها با تیترهایی همچون " پیشمانی و منت کشی آنجلینا جولی " آن را منتشر کردند.

این دو در ماه سپتامبر 2016 پس از دو سال ازدواج از هم جدا شدند اما طلاق آن ها هنوز نهایی نشده است و در حال کار بر روی تسویه مالی هستند که حالا ادعا شده است " آنجلینا به برد گفته که می خواهد با او رابطه داشته باشد و مایل است زندگی مشترکشان را ادامه دهد". او از برد می خواهد که دوباره یک خانواده شوند، اما به نظر نمی رسد قادر به ادامه باشند."

رسیدگی قانونی به طلاق این زوج ادامه دارد، اما منابع نزدیک به آنها ادعا می کنند که آنجلینا احساساتی شده است.

یک کارمند داخلی دادگاه ادعا می کند:"به همین دلیل است که او همه جزئیات طلاقشان را برای "برد پیت " دشوار می سازد تا این روند هرچه بیشتر ادامه داشته باشد و به انتهای کار یعنی ثبت طلاق نرسند، با این حال فقط می خواهد که همه چیز را در واقعیت حل و فصل کند، این کار حدود یک سال است که در حال انجام است، اما او نمی خواهد که به پایان برسد."

بعد از 10 سال رابطه، این زوج هنگام جدایی طرفداران خود را شوکه کردند. آن ها با هم شش کودک داشتند اما گزارش های اخیر ادعا کرده اند که "برد" درباره این کار یعنی طولانی شدن پروسه ی جدایی نگران فرزندانشان هستند، مادوکس، پاکس، زاهرا، شیلوه، کنوکس و ویوین. یک منبع نزدیک به آنها گفت:" برد نگران این است که آنجلینا با این کار کودکانشان را نابود کند"

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟