وی درباره احتمال حضور دوباره خود در جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: گمان نمی‌کنم که امسال فیلم کروکودیل راهی جشنواره فیلم فجر شود اما فیلم احمد کاوری با نام "اعتراف با دور تند" به همراه همین فیلم تازه‌ای که در آن بازی می‌کنم دو اثری هستند که با آنها راهی فجر خواهم شد.

بازیگر فیلم رگ خواب در مورد احتمال دریافت جایزه از جشنواره فیلم فجر اضافه کرد: در هر صورت من بازیگری نیستم که به راحتی هر نقشی را قبول کنم و کارنامه‌ کاری‌ام این صحبت را تایید می‌کند. من همواره برای ایفای درست و خوب نقش تمام تلاشم را انجام می‌دهم و بقیه را به خدا می‌سپارم زیرا تجربه حضور فیلم درجه یک رگ خواب در جشنواره فیلم فجر نشان داد که همواره جایزه به بهترین‌ها نمی‌رسد و به نوعی آن فیلم در جشنواره مورد بی تفاوتی واقع شد.

وی در رابطه با حضور چهره‌های اینستاگرامی معروف به باینر به عرصه بازیگری اضافه کرد: بدون شک حضور چهره های اینستاگرامی در سینما Cinema و در عرصه بازیگری روش درست و پسندیده‌ای نیست. در هیچ حرفه‌ای نمی‌توان هرکسی را بدون پیش زمینه وارد کرد. البته افرادی که به این سادگی وارد عرصه بازیگری می‌شوند به طور معمول ماندگار نمی‌شوند.

بازیگر سریال زیر تیغ در همین راستا اذعان کرد: البته گاهاً برای یک نقش خاص از همان دست آدم برای ایفای نقش انتخاب می‌کنند تا زحمت و تلاشی برای در آوردن نقش صورت نگیرد. در این مورد خبری از بازیگری نیست زیرا آنها خودشان هستند و نقشی بازی نمی‌کنند.

وی با جداکردن نام پژمان جمشیدی از برخی بازیگرانی که از رشته‌های دیگر وارد این عرصه شده‌اند افزود: حضور هرچند پژمان جمشیدی اتفاقی وارد عرصه بازیگری شد اما به هر صورت طی این سالها تلاش زیادی را انجام داد. جمشیدی مطالعه کرد و به سمت تئاتر رفت تا بتواند رشد کند. در این زمانه‌ای که همه چیز سهل الوصول شده تلاش پژمان جمشیدی قابل توجه است اما ورود فردی که هیچ دغدغه‌ای در بازیگری ندارد کاملاً اشتباه است.

بازیگر فیلم کروکودیل در همین رابطه اذعان کرد: برخی بدون هیچ انگیزه، تلاشو دغدغه‌ای و تنها به واسطه نامشان وارد بازیگری می‌شوند. اینها بدون شک جای بسیاری از بازیگران جوان تئاتر را می‌گیرند که سالها در این عرصه تجربه کرده اند اما هیچگاه امکان دیده شدن نداشته‌اند. البته این را هم بگویند نمی توان گفت الزاماً همه بازیگران تئاتری گنجایش حضور در سینما را دارند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟