پل مک‌کارتنی، ستاره 76 ساله دنیای موسیقی و عضو سابق گروه افسانه‌ای "بیتلز" پس از سال‌ها در مورد علت فروپاشی این گروه افشاگری کرد. او رابطه جان لنون و یوکو اونو را دلیل اصلی فروپاشی بیتل‌ها عنوان کرد.

گروه "بیتلز" یکی از معروف‌ترین گروه‌های تاریخ موسیقی راک است. این گروه در طول عمر نه‌چندان طولانی خود آثار ماندگاری را خلق کرد. جان لنون فقید و پل Bridge مک‌کارتنی دو خواننده گروه بودند که از زوج آن‌ها به‌عنوان یکی از به یادماندنی‌ترین زوج‌های تاریخ موسیقی یاد می‌شود.

در حالی‌که بسیاری از گروه‌های موسیقی راک دهه‌ 60 و 70 میلادی همچنان پابرجا هستند و اعضای پا به سن گذاشته‌شان کنسرت‌های مختلف برگزار می‌کنند اما عمر "بیتلز" به بیش از 10 سال نکشید و پس از آن هر کدام از اعضای گروه به طور مستقل به فعالیت هنری خود ادامه دادند.

پل مک‌‌کارتنی، خواننده و نوازنده گیتار بیس "بیتلز" به بهانه انتشار آلبوم جدیدش با نام "ایستگاه مصر" گفت‌وگویی با مجله CG انجام داده و خیلی آزادانه در مورد بسیاری از مسائل مربوط به خودش و گروه "بیتلز" صحبت کرده است.

این خواننده در پاسخ به سؤال خبرنگار CG که می‌پرسد آیا شما دلیل فروپاشی گروه "بیتلز" بودید، می‌گوید: من از این بابت متأسفم ولی دلیلش من نبودم. جان، یوکو را می‌خواست. او گفت ما از بیتلز می‌رویم. من سال 1970 اعلام کردم بیتلز دیگر ادامه نمی‌دهد اما گروه از قبل تجزیه شده بود.

مک‌کارتنی می‌گوید اعضای بیتلز با خودشان عهد بسته بودند که ارتباط‌های عاشقانه‌شان را وارد گروه نکنند اما جان لنون پس از آشنا شدن با یوکو و ازدواج با این موزیسین ژاپنی-آمریکایی، گروه را تحت تأثیر رابطه‌اش قرار داد و در آخر از میان "بیتلز" و یوکو اونو، همسرش را انتخاب کرد.

مک‌کارتنی همچنین درباره ماجرای اختلاف سلیقه‌اش با جان لنون می‌گوید: این حقیقت دارد. ما فکرمان به لحاظ موسیقایی فاصله گرفته بود اما دوستان خیلی خوبی بودیم. ما هر دو اهل لیورپول بودیم و در کنار همدیگر بالغ شدیم. من خیلی خوش شانس بودم که پیش از درگذشت جان با او رابطه خوبی داشتم.

خواننده و نوازنده سابق "بیتلز" در بخشی دیگر از این گفت‌وگو عنوان می‌کند: من و جان همدیگر را تکریم می‌کردیم. در حال حاضر می‌دانم که دیگر با هنرمندی بهتر از او همکاری نخواهم کرد. شاید آن موقع طور دیگری فکر می‌کردم.

این خواننده همچنین در مورد این‌که چگونه به یک خواننده و ترانه‌نویس تبدیل شده هم صحبت کرده و گفته اصلاً قرار نبوده وارد حرفه موسیقی شود اما "بیتلز" بهانه‌ای شده که این راه را ادامه بدهد.

پل مک‌کارتنی 76 ساله به تازگی آلبوم سولو خود با نام "ایستگاه مصر" را منتشر کرده است. این آلبوم 16 قطعه‌ای را گرگ کرستین و رایان تدر پرودیوس کرده‌اند. تور آلبوم این خواننده انگلیسی از هفته آتی آغاز می‌شود و او برای اجرای آثار جدیدش به کشورهایی همچون کانادا، آمریکا، ژاپن، فرانسه، دانمارک، اتریش، اسکاتلند و لهستان سفر می‌کند و چند اجرا هم در کشور خودش انگلستان برگزار خواهد کرد.

منبع: ایران آرت

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

عرفان خوشگله دستگیر شد / او دنبال زنان مطلقه بود!

ماجرای انتشار فیلم پرونده جنجالی 5 عضو شورای شهر بابل ! + فیلم و عکس

دزد 17 ساله آبروی دختر 9 ساله مشهدی را هم با خود برد !

تن فروشی زن بخاطر بی غیرتی شاهین

ازدواج عجیب پسر 7 ساله با مادرش ! + عکس

اقدام شوم با میترا 20 ساله در مهمانی استخر خصوصی!

ازدواج نوشین با داماد شیطان صفت ! / او قبل از ازدواج به حجله مجتبی رفته بود!

ساناز با یک پیام خود را تسلیم امید کرد! / شکم برآمده این دختر چه رازی داشت؟!

پریسا باید با دوستان شوهر موقتش بی حیایی می کرد!

حمله 2 چاقوکش به محمد تولایی طلبه مشهدی + عکس

دستگیری 3 پسر شیطان صفت که با دختر 12 ساله ارومیه ای بی حیایی کردند+ فیلم

مرد سگش را ناچار به اقدام شیطانی با زنش کرد ! + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟