آرش و مسیح چه افرادی هستند؟

آرش و مسیح در رشته آهنگسازی به تحصیل پرداخته اند. آرش و مسیح در بین خوانندگان امروزی طرفداران بیشماری دارند. کنسرت های آرش و مسیح در نقاط مختلف برگزار شده است. آرش و مسیح در مراسم اکران فیلم «حکم تجدید نظر» حضور یافتند. طرفداران آرش و مسیح به قدری زیاد بودند در این مراسم که برای برخی از آنها به دلیل تجمع زیاد حادثه رخ داد.

آرش  ای پی

به گزارش رکنا، مسیح و آرش ap از مطرح ترین خوانندگان حال حاضر ایران هستند، آن ها با ترانه بیا بازم به شهرت بزرگی دست یافتند و با همکاری های مسعود جهانی تنظیم کننده مشهور، جای خودشون را در میان مردم محکم تر کردند.

آرش و مسیح

از آخرین کارهای این دو برادر می توان تیتراژ ماه عسل 1397 را نام برد، آرش عدل پرور زاده 21 مرداد سال 1369 در تهران است. مسیح زاده 20 اردیبهشت سال 1367 در شهر تهران است.

آرش خواننده

آرش و مسیح به ایران بازگشتند

آن ها متولد تهران هستند و در نوجوانی به بیرون از کشور رفته و همان جا تحصیلات در رشته آهنگسازی داشتند.

آرش

انواع ساز ها و سبک های جدید آواز و خوانندگی را درکنار استادان فرا گرفتند و بعد از چند سال دوباره به ایران بازگشتند.

مسیح

مسیح هم خیلی زود و از سن 16 سالگی وارد عرصه موسیقی شد.

دوستان آرش و مسیح

او به همراه آرش به ترانه سرایی و آهنگسازی مشغول شد. او هم مانند برادرش موسیقی را نزد استادان بزرگ آموخته است.

آرش مسیح

کودکی آرش و مسیح

کودکی آرش  و مسیح

نام کامل مسیح، مسیح عطاریان است، برادرش مازیار عطاریان نوازنده و خواننده است.

مسیح و ارش ap

مشهورترین موزیک مسیح و آرش ای پی

مسیح برادر بزرگ تر آرش است و به گفته خود آرش نوشتن را از مسیح یاد گرفته است . مشهورترین و پربازدیدترین موزیک مسیح و آرش ای پی موزیک شنیدنی بیا بازم نام دارد که یکی از موزیک های ماندگار این دو خواننده شد.

سلفی آرش و مسیح

مسیح و آرش عدل پرور از سال 1392 تا به امروز،در زمره برترین صداهای مارکت موسیقی ایران هستند. این دو برادر ترانه سرا،خواننده و آهنگساز خوش ذوق ، از اواسط دهه هشتاد به صورت جدی وارد این عرصه شدند.

مسیح خواننده

برادران عدل پرور فعال در عرصه موسیقی و سبک R&B هستند که تا کنون در فضای مجازی و بدون مجوز قطعاتی را هم منتشر کرده‌اند. از جمله این موزیک‌ها می توان به:

بیا بازم – هنوز همونم – خودتو برسون و دیوونه‌ وار اشاره کرد که درسال‌های اخیر از شبکه های مختلف ودر فیلمهای سینمایی هم بارها پخش شده‌اند. « ریتم و بلوز » که بطور مخفف آر-اند-بی «R&B» هم نامیده می شود، گونه‌ای از موسیقی است که در دهه‌های 1940 و 1950 توسط آمریکایی‌های آفریقایی‌ تبار ابداع شد.

آرش و مسیح طرفدار

از قطعه « دیوونه کن » که در پاییز سال 1395 تحت لیبل شرکت ترانه شرقی به مدیریت محسن رجب‌پور و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بعد تمامی موزیک های منتشر شده «تو که نیستی پیشم ، چه قشنگ ، آرومه دل و…» دارای مجوز وزارت ارشاد هستند.

کنسرت آرش مسیح

مسیح از طلایه داران جوان سبک های تلفیقی و منفرد موسیقی و از مدرسین به نام این رشته و متدینی حاذق است.

اساتید موسیقی مسیح و آرش ای پی

تحصیلات خود را در زمینه آهنگسازی اعم از «تئوری موسیقی ، هارمونی ، ساز شناسی ، ارکستراسیون» نزد اساتیدی چون جمشید اسماعیل زاده ، محسن الهامیان ، پزشک ایمان فرهودی ، پزشک براشنیکوف به اتمام رسانده است.

آرش ای پی خواننده

وی همچنین به این مقال بسنده نکرد ودر زمینه بافت شناسی موسیقی در حوزه شرق و غرب ، تبار شناسی ادبیات موسیقی و نیز اتنوموزیکولوژی ، دست به تحقیقات گسترده ای زده است.

آرش مسیح بهنام بانی

دراین زمینه ها از محضر اساتید ذکر شده ، بهره برده او را بعنوان «AWIP» ، محقق و مدرس حوزه ادبیات بین الملل و عضو شاعر یاری داده که نتیجه آن همکاری آن دودر چند پروژه بزرگ فرامرزی با گروه های بین المللی به سرپرستی اشتاین مارک برگ و یوهان کریسلاگ هلندی است.

خواننده مسیح و آرش

آثار آرش ای پی و مسیح

بعد از تو

آروم دل

چه قشنگ

تو که نیستی پیشم

غوغا می کنم

دیوونه کن

بیا بازم

ریز پیچید

هنوز همونم

خودتو برسون

به همه ی بگو

میرمو

نالوطی

تابستان

زدی پر

گلی

تو کی بودی

خالی بود دستم

ماه عسل 97

مسیح و آرش برادر

مسیح برادر بزرگتر آرش است و به گفته خود آرش نوشتن را از مسیح یاد گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟