قیمت آپارتمان های گران در مناطق مختلف تهران + جزئیات

قیمت آپارتمان / ردیف اول گران‌ترین آپارتمان معامله‌شده در یک ماه اخیر تهران، مربوط به ملکی در خیابان باغ فردوس است. این آپارتمان ۸۹۴متری، ۱۱۴میلیارد تومان معامله شد.

متوسط قیمت مسکن در تهران به متری ۲۴میلیون تومان رسیده است. به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، اگر منطقه یک را از متوسط قیمت مسکن خارج کنیم، متوسط قیمت مسکن پایتخت به ۱۰ تا ۱۵میلیون تومان خواهد رسید.

همچنین آمار موجود در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران نشان می‌دهد در ماه اخیر آپارتمان‌هایی که قیمت هر متر مربع آنها بالای ۱۰۰میلیون تومان است، در منطقه یک وجود دارد و فقط دو الی سه مورد در سایر مناطق است (یک مورد در پاسداران و یک مورد در سعادت آباد).

گران‌ترین واحد معامله‌شده، یک واحد آپارتمان ۸۹۴متری و ۴۳سال ساخت در باغ فردوس است که متری ۱۲۷میلیون و ۵۰۰هزار تومان و مجموعا ۱۱۴میلیارد تومان معامله شده است. همچنین یک واحد ۱۸۳متری و ۱۳سال ساخت، در زعفرانیه متری ۱۲۷میلیون و ۴۸۵هزار تومان معامله شد.

یک واحد آپارتمان ۳۲۷متری و ۴۵سال ساخت در قیطریه متری ۱۱۹میلیون و ۸۳۱هزار تومان به فروش رفت. یک واحد ۶۵۳متری و ۸سال ساخت در ولنجک نیز متری ۱۱۹میلیون و ۳۲۴هزار تومان خریداری شد.

گران‌ترین آپارتمان‌های نوساز

یک واحد ۲۳۵متری در نیاوران متری ۱۱۳میلیون و ۸۰۰هزار تومان، واحدی ۲۴۴متری در حصاربوعلی متری ۱۲۲میلیون تومان، آپارتمانی ۲۴۳متری در پل رومی متری ۱۰۲میلیون تومان، واحدی ۹۴متری در زعفرانیه متری ۱۰۳میلیون تومان، یک واحد ۱۲۵متری در ولنجک متری ۱۰۵میلیون تومان و واحد ۲۰۶متری دیگری در همین منطقه متری ۱۰۰میلیون تومان معامله شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟