نماینده مردم زاهدان: نگران ورود مسافرین نوروزی به سیستان و بلوچستان هستیم

به گزارش رکنا، «حسینعلی شهریاری»، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، در رابطه با میزان شیوع کرونا در استان سیستان و بلوچستان گفت: در سیستان و بلوچستان آمار مبتلایان به کرونا پائین است اما نگران مسافران نوروزی هستیم که از استان‌هایی با وضعیت قرمز بخواهند به سیستان و بلوچستان بیایند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: البته در گفتگو با مسئولین استانی درخواست کردیم مانع ورود مسافرین به این منطقه شوند چراکه مسافران از مناطق آلوده می‌آیند و استان سیستان و بلوچستان گسترده است. لذا نگران این هستیم با ورود این مسافران برای استان ما، مشکل بوجود بیاید.

شهریاری با تاکید بر نقش همکاری و همراهی مردم در مبارزه با کرونا تصریح کرد: مسئولین قول دادند در مورد جلوگیری از ورود مسافرین به استان تلاش و مساعدت کنند اما این مسائل دولتی نیست و خود مردم، باید رعایت کنند. برای نمونه با وجود توصیه‌ها و هشدارهایی که داده می‌شود یک عده از خدا بی‌خبر به سمت شهرهای شمالی رفتند و برای مردم استان‌های مازندران و گیلان، دردسر و مشکل ایجاد کردند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در پایان تاکید کرد: خواهش می‌کنیم به استان ما نیایند و برای مردم ما هم مشکل ایجاد نکنند چرا که مردم محروم سیستان و بلوچستان به اندازه کافی مشکل دارند. بنابراین مردم با مسافرت نکردن به این استان بیماری را گسترش ندهند و برای مردم مظلوم سیستان و بلوچستان، مشکل درست نکنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟