تیکه سنگین «آناهیتا همتی» به بعضی بازیگرها +عکس

به گزارش رکنا، آناهیتا همتی بازیگر سینما ، تلویزیون روز مل سینما را این چنین تبرک گفت: روز ملی سینما مبارک همونهایی باشه که در سیما سخت مشغول کارند و بقیه رو راه نمیدن. یا اول راه میدن بعد پرتشون میکنن بیرون. ما هم نشستیم یه گوشه نون و ماستمونو میخوریم و تماشاتون میکنیم.

1آناهیتا همتی

عکس آناهیتا همتی در کنار خانواد
آناهیتا همتی
(متولد 1 مرداد 1352 در تهران) بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.وی اصالتاً بهشهری میباشد. آناهیتا همتی به علت مأموریت پدرش در شهرهای خرم آباد و لنگرود هم سکونت داشته است. همتی در پاییز سال 1372 با نمایش «تنبور نواز» به نویسندگی محمد رحمانیان فعالیت خود در تئاتر را آغاز کرد. اولین فیلم سینمایی آناهیتا همتی «افسانه پوپک طلائی» ساخته خسرو شجاعی بوده است که در سال 1376 ساخته شده ولی به نمایش گذاشته نشد. آناهیتا همتی هیچگاه ندرخشید. هیچگاه آنطور که باید دیده نشد ، اما حضور فعالش در تلویزیون و بازیهای روان و راحت او باعث شده تا همچنان پرکارترین بازیگر تلویزیونی باشد. شاید بهترین و ماندگارترین حضورش در تلویویون مربوط به بازی مجموعه تلویزیونی کلانتر محسن شامحمدی بود.

عکس آناهیتا همتی در کنار مادرش

آناهیتا همتی 3

عکس آناهیتا همتی در کنار برادرش آرین همتی

1 آناهیتا همتی

خانواده اناهیتا همتی

پدر او مهندس و مادرش کارمند است و خانوادهای کم جمعیت را تشکیل میدهند ، دیگر فرزند خانواده برادرش آرین است که 13 سال از او کوچک تر می باشد.


وضعیت ازدواج و همسر اناهیتا نعمتی

اناهیتا همتی
ازدواج نکرده و مجرد است ، عکس هایی که به عنوان همسر وی معرفی میشوند شایعه است و صحت ندارد. 

آناهیتا همتی 4

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟