طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که به مسائل معنوی بسیار اهمیت می دهید و ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. بیشتر به فکر انسانیت و کمک به افراد نیازمندی هستید که در زندگی به اندازه شما خوش شانس نیستند. نیت بسیار خوبی است و حتما این کار را انجام دهید. لزومی ندارد که حتما کمک هایتان به صورت مادی باشند، با کمی تحقیق خواهید دید که راه های بسیاری برای کمک به این افراد وجود دارند.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد به جای اینکه صبر کنید و ببینید که وقایع امروز شما را به کجا می‌برد قبل از هر کاری  برنامه ریزی کنید. شما باید بین وظایف تان تعادل برقرار کرده و آنها را برای مدت کمی‌ که در اختیار دارید اولویت بندی کنید. اگر نتوانید زمان تان را به درستی مدیریت کنید ممکن است فرصت‌ها و امکاناتی که اکنون در اختیار دارید از بین بروند. خوشبختانه شما می‌توانید با منظم و متعهد بودن به برنامه ریزی که اول صبح کرده اید از این احساسات ناخوشایند جلوگیری کنید. کارهای تکراری و روزمره شما امروز معکوس شده است، و باعث می‌شوند که نتوانید براحتی  رویاهایتان را دنبال کنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

 

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که در تماس بودن با جنگجوی درونیتان بیش از اینکه فکرش را بکنید سخت و دشوار است. با اینکه بعضی اوقات می‌دانید که باید چه کار بکنید ممکن است در رابطه با خودتان احساس ناتوانی و درماندگی کنید. به جای اینکه به خود سخت بگیرید و مدام از خودتان انتقاد کرده و زندگی را سخت بگیرید آرام باشید و به خود قول بدهید که در رابطه با این بی‌ارادگی‌تان کاری انجام دهید. مطمئن باشید این بی‌هدفی مدت زیادی طول نخواهد کشید. ممکن است امروز احساس بلاتکلیفی کنید، به خاطر اینکه فکر می‌کنید قدرت خلاقیت شما کم شده است.

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد یک چیزی در روابط اجتماعی و وضعیت حرفه ای شما در حال تغییر است؛ تغییری غیر منتظره در وضعیت تان رخ می دهد که شما را متعجب خواهد کرد. حتی اگر این تغییر منفی باشد هم در نهایت به نفعتان خواهد بود، زیرا کائنات از این راه به شما نشان می دهد به چه جنبه هایی از زندگی خود باید توجه بیشتری داشته باشید و برای پیشرفت و بهبود آنها تلاش کنید. شاید هم به صورت کاملا ناگهانی در موقعیت مدیریت و یا رهبری یک گروه قرار بگیرید و در کمال ناباوری به توانایی های مدیریتی خود پی ببرید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد در حالی که فکر می‌کنید انرژی و وقتتان تمام شده، کارهای جدیدی از راه می‌رسند!! البته این سخن به معنی این نیست که شما عمدا قصد گمراه کردن افراد دیگر را دارید؛ بلکه به این معنی است که شما فکر می‌کردید کارها راحت تر از این پیش برود. پس بهترین استراژی این است که قبل از اینکه در آخرین لحظه و تحت فشار و زور مجبور شوید کارتان را انجام دهید، زودتر از موعد دست به کار شوید. فشار کاری باعث شده وقت کمتری را با فرزندان خود بگذرانید و به نیازهای عاطفی آنها توجه کمتری کنید، آخر این هفته فرصت مناسبی است تا کم کاری هایتان را جبران کنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد ممکن است امروز قادر نباشید که ذهن‌تان را سرو سامان دهید. یا اگر بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما درست است آماده هستید تا تصمیم قبلی خود را دوباره بررسی کرده و مدت دیگری را به اندیشیدن درباره آن بپردازید. ممکن است شما از سرشت و طبیعت سازگار و مناسب خود خشنود باشید اما دیگران ممکن است این هوس شما را عاملی در تضاد با بهره‌وری بدانند. نگران نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند. فقط به یاد داشته باشید که هر کس دیگری نیز می‌تواند افکار خود را تغییر دهد. امروز تلاش ها و کارهایتان بعد از مدت ها دیده می شود، پس اگر ناگهان دیدید که در مرکز توجه قرار گرفته اید تعجب نکنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی امروز شما می گوید در کنار دوستانتان در موقعیت دشواری قرار گرفته اید. آنها دارند در مورد یکی از دوستان مشترکتان بدگویی می کنند و شما هرچند در این مورد کمی عذاب وجدان دارید، اما دلتان می خواهد با آنها همراه شوید و با حرف هایتان بحث را داغ تر کنید. یادتان باشد  داستان هایی که بارها تکرار می شوند بخش واقعی خود را در این تکرار مداوم از دست می دهند و چیزی جز شایعه از آنها باقی نمی ماند و شاید همه این حرف ها اشتباه باشد. مطمئنا شما از این که این دوستتان را از دست بدهید خوشحال نخواهید شد، پس اگر نمی توانید بقیه دوستانتان را به پایان دادن به این بحث قانع کنید خودتان را از این جمع کنار بکشید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که  کارهای زیاد و خسته کننده ای دارید که نمی توانید از زیر بار آنها شانه خالی کنید. بنابراین باید به زودی کارهایتان را شروع کرده و تا جایی که امکان دارد آنها را فوری به اتمام برسانید. به جای اینکه با نقشه کشیدن برای فرار کردن از زیر بار وظایفتان عصبانیت فرد دیگری را تحریک کنید، از قوه تخیل خود استفاده کنید تا راهی را بیابید که به واسطه آن بتوانید به هدفهایتان برسید. در این صورت وقتی که تحت فشار قرار گرفتید قادر خواهید بود از موقعیت جدیدی که اتخاذ کرده اید بیشتر لذت ببرید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که احساسات تان دوباره زنده می شود. اکنون تصمیم دارید به جای اینکه فقط درباره احساسات‌تان صحبت کنید کاری در رابطه با آن انجام دهید. اما در نظر داشته باشید وارد عمل شدن ممکن است مشکلاتی را به دنبال خود داشته باشد مخصوصا اگر شما قبل از اینکه درباره پیامدهای آن فکر کنید دست به عمل بزنید. اگرچه طبیعت شما عمل‌گرا است رها کردن اوضاع می‌تواند تمرین خوبی برای جست و جوی شما باشد حتی اگر دیگران را کمی ناراضی کند.

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

در طالع بینی امروز شما آمده که شاید به تازگی خبر خیلی هیجان انگیزی در مورد یکی از دوستان و آشنایانتان شنیده باشید و حالا بی صبرانه منتظر فرصتی هستید تا این داستان را با هیجان بیشتری برای بقیه دوستان و اطرافیانتان تعریف کنید. بهتر است مواظب نقشه ای که در سر دارید باشید! اگر قصد بدگویی درباره شخصی را دارید به احتمال زیاد از شنیدن حرف هایی که پشت او می زنید خوشحال نخواهد شد. شما بی آن که هیچ دلیلی برای این کار داشته باشید به اعتبار و آبروی او لطمه می زنید و به احتمال زیاد او هم در برابر این کار شما ساکت نخواهد نشست.

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

طالع بینی امروز شما نشان می دهد مهربان بودن لطف بزرگی است که شما به اطرافیان تان دارید اما حواس تان باشد که هر کسی لیاقت این همه محبت شما را ندارد. نگذارید از سادگی شما کسی سواستفاده کند. تا دیگران از شما نظری را نپرسیده اند در ﺁن رابطه نظر خود را مطرح نسازید زیرا بعدها خواهند گفت که شما ایده‌ها و عقاید شخصی‌تان را به ﺁنها تحمیل کرده‌اید. امروز شما بالاخره پاداش تمام زحمت هایی که این چند وقت اخیر کشیده اید را دریافت خواهید کرد. تفکر سریع و قدرت مشاهده و دقت نظرتان تان دیگران را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد الان وقت تمرین کردن بیشتر روی کارهایتان است به خاطر اینکه انرژی درونی تان باید تخلیه شود. اگر نتوانید کاری کنید که آزاد شود احتمالا با یک انفجار احساسی مواجه خواهید شد. به علاوه ممکن است قادر نباشید که از کلمات برای بیان کردن نارضایتی‌تان استفاده کنید و این باعث می‌شود در مرحله ای از ناامیدی و آشفتگی باقی بمانید. اگر نتوانید زمانی را برای کار بیابید حتی اگر این زمان اندک باشد کمی قدم زدن در طبیعت می‌تواند به آرامش شما کمک و اعصاب‌تان را تقویت کند. اگر خواهر و یا برادرتان در مورد مشکلاتش چیزی به شما نمی گوید شما پیش قدم شده و سعی کنید به او در حل این مشکلات کمک کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟