فال حافظ امروز / 10 دی با تفسیر دقیق + فیلم
حجم ویدیو: 8.43M | مدت زمان ویدیو: 00:00:48

فـال حـافـظ متولدین فروردین

photo_2019-05-25_08-24-58

ای خرم از فروغ رخت لاله‌زار عمر

بازآ که ریخت بی‌گل رویت بهار عمر

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد یار وفادارتان بزودی به سوی شما بازخواهدگشت و روزهای آینده نیز چون گذشته در شادی و نور غرق خواهدشد. پس نگران هیچ چیز نباشید و در انتظار یارتان بمانید و فکر و خیال باطلی درباره او به ذهن خود راه ندهید. در اندوه امروزی‌تان بی‌قراری نکنید و سعی کنید صبورتر باشید تا روزگار روی خوش خود را به شما نشان دهد.

اگر صبور باشید روزهای سخت به‌سرعت خواهند گذشت و جای خود را به روزهای درخشان خواهندداد. بزودی فرصت‌هایی کوتاه اما طلایی برایتان پیش می‌آید که به هیچ روی نباید آنها را از دست بدهید. باید از آنها استفاده ببرید تا به آنچه سال‌هاست در انتظار آن به‌سر برده‌اید هرچه سریع‌تر دست یابید. اگر فرصت دیداری با یارتان پیش می‌آید نیز آن را از دست ندهید چرا که با دوری‌های پیوسته از یارتان او را نسبت به خود دلسرد می‌سازید.

باید هرچه سریع‌تر از خواب غفلت و بی‌خبری بیرون آیید تا از قافله رقیبانتان عقب نمانید و پیش از آنها گوی موفقیت را از میدان بیرون ببرید. سعی کنید اختیار سرنوشتتان را با عزم و همت راسخ خودتان به دست بگیرید و اجازه ندهید سرنوشت به هر جا که می‌خواهد شما را با خود ببرد. شما خود می‌توانید نقش تعیین‌کننده‌ای را در سرنوشتتان ایفا کنید و با تلاش و همچنین یاری خواستن از خداوند متعال آن را مطابق میل خود تغییر دهید. بله . در شما چنین توانایی و قابلیتی وجود دارد، اما تاکنون به آن پی نبرده‌اید. از همین امروز امتحان کنید. اراده خود را به سوی آنچه قصد انجام آن را دارید، متمرکز کنید. مطمئن باشید که پاسخ می‌گیرید.

 

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

photo_2019-05-25_08-24-55

بامدادان که زخلوتگه کاخ ابداع

شمع خاور فکند بر همه اطراف شعاع

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد ابتکار جالبی به خرج داده‌اید. این بسیار در پیشرفت شما مؤثر خواهدبود و شما را به نقطه‌ای که قصد آن را دارید خواهد رساند. این در یک روز صبح زود اتفاق می‌افتد. درخشش و نور به زندگی‌تان باز خواهدگشت و طعم خوشبختی را خواهید چشید. این خوشبختی آینه تلاش‌ها و صبوری‌هایی است که در گذشته به خرج داده‌اید و همچنین حاصل ابتکار و هوشمندی شما در روزهای اخیر زندگی چهره‌های مختلفی دارد که این بار قرار است چهره زیبای خود را (شاید زیباترین چهره را) به شما نشان دهد.

از این اتفاق خوب با آغوش باز استقبال کنید و شکرانه‌اش را بجای آورید. بزودی در جشن بزرگی شرکت می‌کنید که بر شادی و نشاط شما خواهدافزود. تنها باید برای دفع چشم‌زخم دشمنانتان از شادی شما،‌حتماً به فقرا صدقه بدهید تا دعای خیر آنها از آسیب‌هایی که دشمنانتان آرزو دارند به شما وارد شود، جلوگیری کند. برای پایدار ماندن لبخند بر لب‌هایتان این صدقات و نذر و نیازها لازم است.

این را به خاطر بسپارید و بخشی از دارایی خود را هرچند کوچک) پس از دستیابی به مرادتان وقف فقرا کنید. سعی کنید از روزهای شادی که پیش رو دارید تا آنجا که می‌توانید انرژی مثبت بر سر مسائل دنیوی که بسیار زودگذرند با یار وفادارتان بحث نکنید و دل یارتان را به خاطر به دست آوردن چنین چیز تحقیرآمیز و اندکی نشکنید.

 

فـال حـافـظ متولدین خرداد

photo_2019-05-25_08-24-52

راهی بزن که آهی بر ساز آن توان زد

شعری بخوان که با آن رطل گران توان زد

تـعـبـیـر فال حافظ:

 فال حافظ امروز شما نشان می دهد باید استوارتر از پیش در مسیر هدفتان قدم بگذارید. این همه سستی برای چیست؟ نباید اجازه دهید که هیچ لرزش و لغزشی در گام‌های شما به سوی هدفتان به‌وجود آید. در عین حال این تردیدهای شماست که گام‌هایتان را سست می‌کند. چرا که از پشیمانی در نهایت مسیر می‌هراسید. در حالی که شما مسیر درستی را انتخاب کرده‌اید که در نهایت شما را به چیزی جز سربلندی و سرافرازی نمی‌رساند.

پس نگران هیچ چیز نباشید و این‌قدر درباره تشخیص خود شک نداشته باشید. در حقیقت باید اندکی اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و به انتخاب‌های مستقل خود اعتماد بیشتری داشته باشید. شما تاکنون عادت داشتید که در انجام هر کاری دیگران برایتان تصمیم بگیرند. این اشتباه بزرگی است. حال که بعد از مدت‌ها به‌طور مستقل تصمیم گرفته‌اید، براساس آن عادت دیرینه هنوز اعتماد لازم را نسبت به این تصمیم مستقل ندارید خود را دست‌کم نگیرید چرا که همین شما بودید که دشمنانتان را یکی یکی از مسیر زندگی‌تان بیرون راندید و دوستی‌های خاله خرسه را جدی نگرفتید و تنها با دوستان منطقی و معقولتان معاشرت کردید.

پس مسلماً شما می‌توانید درست تصمیم بگیرید و بر فرض اگر اشتباهی هم بکنید به‌خاطر تجربه‌تان اشتباه فاحشی نخواهدبود. پس از هیچ تصمیمی نهراسید. بخصوص از اینکه موقعیت مالی خود را از دست دهید. بیمی نداشته باشید چرا که وضعیت اقتصادی شما روز به روز رو به بهبودی است و تاکنون در آن هیچ‌گونه پسرفتی دیده نشده است. زندگی شما با عشق عجین شده است و رمز موفقیت شما نیز همین عشق است.

 

فـال حـافـظ متولدین تیر

photo_2019-05-25_08-24-48

اگر آن طایر قدسی ز درم باز آید

عمر بگذشته به پیرانه سرم بازآید

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید اگر یار شما بتواند اشتباه شما را ببخشد و شما نیز بتوانید از اینکه اخیراً دل او را شکسته‌اید از او دلجویی کنید،‌ زندگی‌تان دوباره شیرین خواهدشد. امید خود را در هیچ شرایطی نباید از دست بدهید. حتی اگر در این مدت یار یگانه‌تان نسبت به شما بی‌مهری کرده باشد. بزودی از نظر شغلی یا مالی به موقعیتی می‌رسید که سال‌ها آرزوی آن را داشته‌اید. پس شاد باشید و اندوه گذشته را به دل راه ندهید که کار بسیار عبث و بیهوده‌ای است.

اینکه مدام در غم‌های گذشته‌تان دور می‌زنید انرژی منفی محیط را به سوی شما جذب می‌کند و شما را بیش از پیش در غم غرق می کند در حالی که هم‌اکنون زمان شادی شما فرا رسیده است و هیچ دلیلی برای غمگین بودن وجود ندارد. مسیر هدفتان را ادامه دهید چرا که در نهایت با چیزی بسیار بهتر از آنچه هم‌اکنون تصور می‌کنید، مواجه خواهید شد.

لازم نیست از این بابت هیچ‌گونه نگرانی به دل راه بدهید چرا که برای آشتی با یار وفادارتان نیز تمام تلاش خود را انجام دهید و آنچه را که او دوست دارد به او ارائه کنید تا کدورت‌ها و غم‌ها برطرف می‌شود و هرچه سریع‌تر با یکدیگر مهربان شوید. این مهربانی در این صورت بسیار پررنگ‌تر از گذشته خواهدبود، چرا که همین جدایی کوتاه مدت سبب شده است که بیش از پیش قدر یکدیگر را بدانید و در آینده کمتر یکدیگر را آزار دهید و بیشتر به خواسته‌های طرف مقابل توجه کنید تا خواسته‌های خودتان. همین سبب دوام این دوستی یا پیوند خواهدبود. راه درستی را انتخاب کرده‌اید در این هیچ شکی نداشته باشید.

 

فـال حـافـظ متولدین مرداد

photo_2019-05-25_08-24-45

بلبلی خون دلی خورد و گلی حاصل کرد

باد غیرت به صدش خار پریشان کرد

تـعـبـیـر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ شما می گوید از اینکه با وجود خون دل‌هایی که خورده‌اید و تلاش‌هایی که کرده‌اید یارتان را از دست داده‌اید بسیار در غم و اندوه فرو رفته‌اید. در حالی که شما سخت در اشتباهید چرا که یار شما بزودی به سوی شما باز می‌گردد. حتی اگر واقعاً او را از دست داده باشید نیز بزودی شخصی از راه می‌رسد که او را برایتان تداعی خواهدکرد و می‌توانید روی ارتباط با او مانند ارتباط گذشته با یارتان حساب کنید.

شما در زندگی با غم و اندوه بسیار دست و پنجه نرم کرده‌اید و نباید اجازه دهید تا همیشه این غم‌ها و رنج‌ها ادامه پیدا کنند. هم‌اکنون زمان ایجاد تحول در زندگی شما فرا رسیده است و باید همه چیز را از نو شروع کنید و زندگی جدید را با آرزوهای جدید،‌برنامه‌های جدید و اهداف جدید رقم بزنید و در شادی حاصل از دستیابی به هدفتان غرق شوید. بله. روزهای سعادت شما در پیشند.

نباید در این‌باره تردیدی به دل راه بدهید. در زندگی شما شخص بسیار حسودی وجود دارد که مدام در معرض چشم‌زخم او هستید. باید از معاشرت با او تا آنجا که برایتان امکان دارد بپرهیزید و اگر هم ناگزیر به معاشرت هستید باید همیشه پس از دیدار او کمی اسفند دود کنید و حتماً صدقه بدهید چرا که صدقه دفع بلا می‌کند و بهترین راه ایمن‌سازی شما در مقابل چشم‌زخم این و آن است. نباید امیدهای خود را به دستیابی به هدفتان از دست بدهید. بزودی خواهید دید که وصال مرادتان آن‌قدرها هم که تصور می‌کرده‌اید، دشوار نبوده است و می‌توانید روی تصمیمات خود بیش از پیش حساب کنید. یار وفادار شما هیچ‌گاه شما را فراموش نکرده است. این جدایی‌های کوتاه مدت را خیلی جدی نگیرید.

 

فـال حـافـظ متولدین شهریور

photo_2019-05-25_08-24-41

عمریست تا به راه غمت رو نهاده‌ایم

روی و ریای خلق به یک سو نهاده‌ایم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد مدتی است که در غم‌های گذشته‌تان فرو رفته‌اید و انگار از آزار دادن خودتان لذت می‌برید. این کار بسیار اشتباهی است چرا که در حال حاضر هیچ دلیلی برای این همه غمگین بودن وجود ندارد و شما باید سعی کنید در زندگی خود تحولی ایجاد کنید و غم‌های گذشته را با امیدهای آینده جایگزین کنید. از اینکه دیگران به اندازه کافی با شما صادق نیستند، غمی به دل راه ندهید بلکه شما سعی کنید با اطرافیانتان صادق باشید تا آنها که ریاکارند شرمنده شوند وروش خود را تغییر دهند.

هیچ‌گاه نباید به کاری دست بزنید که اعتبار و آبروی دیرینه‌تان را زیر سؤال ببرد. انجام هیچ کاری آن‌قدر ارزش ندارد که انسان خوشنامی خود را به‌خاطر آن زیر پا بگذارد این را فراموش نکنید چرا که این نکته در زندگی شما نقش بسیار مؤثری دارد. دل خود را آزادتر بگذارید و اجازه دهید عشق به آن راه پیدا کند چرا که عشق سرچشمه انسانیت و اعمال انسانی است و نباید از آن هراسی داشته باشید.

عشق دل شما را نرم و روحیه‌تان را لطیف می‌سازد و علاوه بر این بعدی انسانی به ابعاد وجودتان اضافه می‌کند که نباید از آن بپرهیزید. این روزها باید امیدوارتر از پیش باشید چرا که به شما خبری رسیده است که حاکی از موفقیت‌های آینده شما در مسیری است که اخیراً انتخاب کرده‌اید.

پس نگران هیچ چیز نباشید و هر روز استوارتر از روز گذشته در این مسیر گام بردارید تا هرچه زودتر سعادت و موفقیت را تجربه کنید و زندگی به کامتان شیرین شود. شخصی در زندگی‌تان وجود دارد که ارزش عشق ورزیدن را دارد. او را پس نزنید و سعی کنید عشق را تجربه کنید که بسیار لازم است.

 

فـال حـافـظ متولدین مهر

photo_2019-05-25_08-24-37

اگر رفیق شفیقی درست پیمان باش

حریف حجره و گرمابه و گلستان باش

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که اگر ادعا می‌کنید که یار وفادارتان را دوست دارید، باید به قول‌های خود عمل کنید و متعهد باشید مانند خود او که هر قولی که به شما داده است پای آن ایستاده و هیچ بدعهدی نکرده است. باید هنگام مشکلات نیز مانند روزهای شادی در کنار یار وفادارتان باشید نه اینکه در این روزها که او به شما و کمک شما بسیار احتیاج دارد،‌او را تنها بگذارید. نباید یارتان را با کارهای ناسنجیده‌تان آزار بدهید و او را از خود برنجانید.

احتمال بسیار دارد که این بار دیگر مثل گذشته او شما را نبخشد چرا که کاسه صبرش لبریز شده است و دیگر بیش از این تحمل آزارهای شما را ندارد. پس در رفتارهای خود با او تجدید نظر کنید تا رابطه‌تان از پیش نیز محکم‌تر و پایدارتر شود. اگر یار شما از ارتباط شما با افراد ناباب رنج می‌برد، باید سعی کنید کم‌کم با این‌گونه افراد معاشرت نکنید. چرا که یارتان مسلماً بیش از این اشخاص تازه از راه رسیده صلاح شما را می‌خواهد.

فراموش نکنید که پایدار ماندن در عشق و وفاداری از عهده هر کسی برنمی‌آید و شما باید با اراده‌ای محکم‌تر از پیش ثابت کنید که از عهده این امر مهم در زندگی برمی‌آیید. در غیر این صورت زندگی و رابطه‌ با یارتان رو به زوال خواهد گذاشت. در این تردیدی نداشته باشید. اگر به یارتان اعتماد داشته باشید خواهید دید که او بسیار بیشتر از دیگران به شما خدمت کرده است و می‌کند و صلاح شما را می‌خواهد. پس کافی است که بیش از پیش به او نزدیک شوید و دیگر اجازه ندهید بین شما جدایی بیفتد چرا که به صلاح هیچ‌کدامتان نیست.

 

فـال حـافـظ متولدین آبان

photo_2019-05-25_08-24-33

دارم از زلف سیاهش گله چندان که مپرس

که چنان زو شده‌ام بی سروسامان که مپرس

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد این‌قدر از وضعیت کنونی‌تان گله نداشته باشید. بزودی خداوند متعال در زندگی شما تحولی به‌وجود می‌آورد که هم‌اکنون تصورش نیز برای شما محال است. نباید در هیچ شرایطی امید خو درا از دست بدهید چرا که پشتیبان استواری چون خداوند متعال دارید که هیچ‌گاه در مسیر زندگی‌تان شما را تنها نگذاشته است و نمی‌گذارد.

پس در ایمان خود نسبت به او به هیچ روی سستی نکنید. مهم‌ترین رمز موفقیت شما همین ایمان است که در هیچ شرایطی نباید آن را از دست بدهید. اگر در ایمانتان نسبت به خداوند متعال سست شوید چیزی جز حسرت و آه در نهایت برایتان باقی نخواهد ماند. اطرافیانتان را کم‌هوش‌تر و کم‌خردتر از خود فرض نکنید و مدام به آنها فخر نفروشید چرا که در میان آنها اشخاصی بسیار هوشمند نیز وجود دارند که تعدادشان کم نیست، اما شما تاکنون از این مسئله آگاهی نداشته‌اید.

به سلامتی‌تان باید بیش از هر چیز دیگری توجه داشته باشید، متأسفانه چند وقتی است که آن را به دست فراموشی سپرده‌اید و بیشتر به کارتان فکر کرده‌اید تا به سلامتی‌تان. در حالی که اگر سلامتی شما تضعیف شود، دیگر از ادامه کارهایتان نیز ناتوان خواهید ماند. پس بیش از گذشته به سلامتی جسمانی‌تان توجه نشان دهید. به تغذیه خود نیز باید بیشتر از قبل اهمیت دهید و هر طور که شده یک برنامه ورزشی را درزندگی‌تان بگنجانید تا سلامتی شما تضمین شود. نباید دهن‌بین باشید و مدام تحت تأثیر حرف‌های دیگران مسیر و هدفتان را تغییر دهید. این‌گونه به هیچ نتیجه مطلوبی نخواهید رسید.

 

فـال حـافـظ متولدین آذر

photo_2019-05-25_08-24-29

معاشران زحریف شبانه یاد آرید

حقوق بندگی مخلصانه یادآرید

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید نباید به این سادگی‌ها یار وفادارتان را به فراموشی بسپارید. آن همه خوبی و وفاداری او قابل چشم‌پوشی نیست که به‌خاطر یک خطای کوچک از او دل بکنید. بزودی در یک مهمانی حضور می‌یابید که به خاطر نبودن یار شما در کنارتان برای شما زیاد خوشایند نخواهد بود. پس قدر یارتان را بیش از پیش بدانید و در خوشی‌های خود نیز چون غم‌هایتان او را شریک کنید.

او کسی است که در گذشته در هنگام مشکلات زندگی‌تان بسیار به شما یاری رسانده است و نباید روی تمام اینها چشم خود را ببندید. باید لطف خود را شامل حال او گردانید و او را ببخشید نه اینکه به‌خاطر یک اشتباه کوچک او از او جدا شوید. اگر این‌گونه عمل کنید، نشان داده‌اید که در رابطه‌تان با هیچ‌کس پایدار نیستید و توقع دارید که همه شما را درک کنند و همیشه با شما تفاهم داشته باشند در حالی که خودتان دیگران را درک نمی‌کنید و نمی‌توانید با آنها در یک امر مشترک به تفاهم برسید.

این اصلاً خصلت خوبی نیست. توقع خود را از دیگران پایین بیاورید و بدانید که در هر رابطه‌ای باید دو طرف به یکدیگر سود برسانند نه اینکه تنها یک نفر پیشگام کمک به دیگری باشد و دیگری هنگام مشکلات نفر اولی او را به فراموشی بسپارد. این اصلاً منصفانه نیت. در رفتار خود تجدید نظر کنید و این خصلت دیرینه اما اشتباه خود را کنار بگذارید تا موفق‌تر از قبل رابطه‌تان را با دیگران حفظ نمایید. در ضمن هرگز نباید تعهدات خود را نسبت به دیگران از یاد ببرید. اما توقع داشته باشید آنها همچنان متعهد باقی بمانند.

 

فال حافظ متولدین دی

photo_2019-05-25_08-24-25

این همه شکل تو مطبوع و همه جای تو خوش

دلم از عشوه شیرین شکرخای تو خوش

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید پس از آن همه سختی، روزهای خوشی را در پیش دارید. به شما تبریک می‌گویم که توانستید در مقابل مشکلات آن‌قدر مقاومت کنید که به نقطه‌ای که هم‌اکنون در آن قرار دارید برسید. این نقطه، نقطه سعادت است. نقطه عطف زندگی شماست که در آن تحولی بزرگ در شرایط زندگی‌تان صورت می گیرد.

لطافت طبع خود را همیشه حفظ کنید و هیچ‌گاه سعی نکنید اطرافیانتان را از خود برنجانید چرا که این، جز اینکه آنها را نسبت به شما دلسرد و از اطرافتان پراکنده سازد، چیزی برای شما در پی نخواهدداشت. اطرافیان شما و بویژه یار وفادارتان نقش بسیار مثبتی را در زندگی شما ایفا کرده‌اند، فراموش نکنید که اگر یاری آنها نبود هم‌اکنون به این مرحله دست نیافته بودید.

این مرحله، مرحله‌ای است که با هدف و آرزوهایتان تنها یک قدم فاصله دارید. آن یک قدم را نیز باید با کمک و مشورت با یار وفادارتان بپیمایید. نه اینکه سر خود عمل کنید چرا که بسیار احتمال دارد که در همین گام آخر از مسیر هدفتان منحرف شوید و به گمراهی بروید. مهم‌ترین تکیه‌گاه شما پس از خداوند متعال یار وفادارتان است.. تکیه‌گاه خوب و محکمی را برای خود برگزیده‌اید به او اعتماد داشته باشید چرا که او شما را به مسیری درست هدایت می‌کند.

سعی کنید در زندگی زیاد ظاهربین نباشید و به ظاهر آراسته هر تازه از راه رسیده‌ای اعتماد نکنید. باید ارتباط خود را با دوستان گذشته‌تان محکم‌تر کنید چرا که آنها دوستی خود را بارها به شما ثابت کرده‌اند، اما این دوستان تازه هنو محکی نخورده‌اند. سعی کنید به رؤیاها و امیدهای آینده‌تان بیش از روزهای تلخ گذشته بیندیشید.

 

فـال حـافـظ متولدین بهمن

نماد بهمن

جوزا سحر نهاد حمایل برابرم

یعنی غلام شاهم و سوگند می‌خورم

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که این فال حاکی از این است که بخت و اقبال به شما روی آورده و بزودی آنچه را که مدت‌هاست از خداوند متعال طلب کرده‌اید به دست خواهید آورد. فراموش نکنید که در لحظه وصال مرادتان حتماً شکرانه آن را به جای آورید تا این خوشبختی مستدام گردد. احساس می‌کنید که سال‌ها جوان‌تر شده‌اید وزندگی‌تان از نو شروع شده است. این خوشی را مدیون خداوند متعال هستید.

این را فراموش نکنید و به راز و نیازهای خود با او ادامه دهید چرا که همین راز و نیازهای مداوم سبب شده است که به این خوشبختی دست یابید. هرگز به‌خاطر موقعیت خوبی که به دست آورده‌اید مغرور نشوید و در مقابل خداوند متعال و یار وفادارتان که هر دو بسیار در این باره به شما کمک کرده‌اند همیشه خضوع نشان دهید. به محبت یارتان اعتماد داشته باشید. او همیشه نسبت به شما وفادار بوده و هست و نباید در این باره کوچک‌ترین تردیدی به دل راه بدهید.

رفتارهای شما ممکن است یار وفادارتان را از شما برنجاند و او را نسبت به شما دلسرد کند. پس مراقب باشید که درست عمل کنید و با رفتارهای ناسنجیده او را از خود دور نکنید. او شخصی است که تاکنون درزندگی شما بسیار مفید واقع شده است. این را فراموش نکنید. نباید خوبی‌ها و کمک‌های گذشته او را به فراموشی بسپارید این عین قدرناشناسی است. سعی کنید شما نیز در مشکلات زنگی به او یاری رسانید تا از این طریق اندکی جبران محبت‌ها و خدمات او را کرده باشید در کنار او می‌توانید بر دشمنان و حاسدان فایق آیید و خواسته‌های پلید آنها را نقش برآب کنید.

 

فـال حـافـظ متولدین اسفند

 

photo_2019-05-25_08-24-06

یاد باد آن که نهانت نظری با ما بود

رقم مهر تو بر چهره ما پیدا بود

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید محبت‌های یار وفادارتان را فراموش نکنید. او بسیار در زندگی به شما یاری رسانده است و هم‌اکنون که به دنبال کمک‌های او به موقعیت مطلوبی دست یافته‌اید باید قدر او را بیشتر از پیش بدانید و به او یاری برسانید. همچنان که او زمانی به شما یاری رسانده بود. بزودی معجزه‌ای در زندگی شما روی می‌دهد که هیچ‌گاه تصور آن را نیز نمی‌کرده‌اید. این اتفاق آن‌قدر غیرمترقبه است که از آن نمی‌توان به چیزی جز معجزه تعبیر کرد.

بزودی دیداری با یار وفادارتان خواهید داشت که مدت‌ها در انتظارش بودید. این لحظه را گرامی بدارید و سعی نکنید با طعنه و پرخاشگری آن را ویران سازید. نشاط خود را به یارتان نیز انتقال دهید چرا که او این روزها بسیار به این نشاط احتیاج دارد. پس آن را از او دریغ نکنید و سعی کنید بیش از پیش محبت خود را متوجه او کنید. از اینکه پیش از این دل او را شکسته‌اید از او عذر بخواهید و دیگر مثل گذشته عمل نکنید.

به او ثابت کنید که تغییر کرده‌اید و رفتارهایتان اصلاح شده است. اگر نتوانید از او دلجویی کنید در زندگی‌تان خلأ بزرگی را احساس خواهیدکرد. لبخند را از یاد نبرید و از عبوسی ظاهری‌تان بیرون بیایید. این روزها که دلیلی برای این عبوسی وجود ندارد. پس باید با دیگران با مهربانی رفتار کنید. همت خود را محکم‌تر از پیش و اراده‌تان را استوارتر کنید تا مراحل آخر مسیر هدفتان را نیز به سادگی طی کرده و به مرادتان دست یابید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟