دکتر غلامی در این حکم با اشاره به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند دکتر ابطحی ابراز امیدواری کرده است که با بهره مندی از تجارب اعضای هیات علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان بر پایه قوانین، سیاست ها وبرنامه های تقدیم شده به مجلس و ماموریت های تعیین شده برای دانشگاه به انجام رسانیده شود.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در حکمی جداگانه ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه دکتر سید محمود مدرس هاشمی رئیس سابق دانشگاه صنعتی اصفهان با استعفای ایشان موافقت نموده است.

دکتر سیدمهدی ابطحی، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان، دوره کارشناسی خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شیراز، کارشناسی ارشد عمران راه و ترابری را در دانشگاه علم و صنعت و دکترای عمران راه و ترابری را از دانشگاه علم و صنعت اخذ نموده است.

دکتر ابطحی انتشار ده ها مقاله علمی پژوهشی، هدایت ده ها پایان نامه و رساله تحصیلات تکمیلی، تألیف ۳ جلد کتاب و ثبت ۵ اختراع را در کارنامه فعالیت علمی خود دارد.

معاون دانشجویی-فرهنگی دانشگاه صنعتی اصفهان طی سال های ۸۰ تا ۸۴، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان از سال ۹۲ تا ۹۷ و رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از تیرماه ۹۷ تاکنون، از جمله مسئولیت های اجرایی دکتر ابطحی بوده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟