اعضای کمیسیون ها در جلسه آینده انتخاب می شود / سخنگوی شورای شهر تهران تاکید کرد + فیلم
حجم ویدیو: 44.33M | مدت زمان ویدیو: 00:06:03

امروز ششمین جلسه دوره ششم شورای شهر تهران برگزار شد. اعضای شورای شهر تهران امروز در ابتدای به قدردانی از برخی خانواده های شهدای مدافع سلامت پرداختند. اما باید توجه داشت هنوز اعضای کمیسیون های شورای شهر تهران انتخاب نشده اند. به همین دلیل سخنگوی شورای شهر تهران بر لزوم تسریع در انتخاب اعضای کمیسیون های شورای شهر تهران تاکید کرد.

به گزارش رکنا، علیرضا نادعلی، سخنگوی شورای شهر تهران در ششمین جلسه دوره ششم شورای شهر گفت: همان طور که سرعت داشتیم تا شهردار را انتخاب کنیم، در خصوص کمیسیون ها می شد بهتر از این عمل شود. اگر امروز هم نمی شود، حتما در جلسه آینده موضوع تعیین کمیسیون ها را تکمیل کنیم.

وی افزود: در بحث رایزنی برای عضویت کمیسیون ها و مطالب مربوط به آن حرف زیاد است. بعضی از اعضا در گفت و گو ها حضور نداشتند و جامعیتی در این رابطه وجود نداشت. باید برای انتخاب افراد در کمیسیون ها بیشتر بررسی کرد. باید شنبه طراحی های مربوط به اعضای کمیسیون ها را انجام داد تا روز یکشنبه بتوان تکلیف آن را مشخص کرد.

نادعلی تاکید کرد: باید کاری کنیم که یک نفر از اعضا ۵ مسئولیت همزمان نداشته باشند. جوانان ما مدیران ارشد شهرداری بودند، نباید در ارائه خدمات و مدیریت های خود دیزلی کار کنیم. اگر بخواهیم آیین نامه ها را اجرا کنیم، کاری ندارد. باید توان اجرای آن ها را داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟