‌نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود ۷۰ درصد کار پروژه خدمات ریلی (مترو) دشت ورامین پیش رفته و از تمام پروژه‌های استان تهران جلوتر است.

‌سیدحسین نقوی حسینی گفت: دولت باید در مورد مسئله متروی دشت ورامین پاسخگو باشد، من وکیل مردم این دیار هستم.

نقوی خاطر نشان کرد: آنچه بنده در این چندسال بیان کردم، نقل قول از طرف وزرا، اعضای هیأت دولت، رئیس جمهور، استاندار و دیگران بوده است و کلیه نقل قول‌ها مسند است و اسناد آن موجود است.

وی تصریح کرد: دولت قول داده است که در ۲ سال آینده پروژه را تکمیل کند و تحویل بدهد.

نقوی حسینی افرود: هفته گذشته جلسه‌ای در این خصوص با آقای نوبخت معاون ریاست جمهور داشتم و ایشان با اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای پروژه مترو دیار ۱۵ خرداد موافقت کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس گفت: پروژه متروی دشت ورامین، زنده، فعال و در حال ساخت است، حالا عده‌ای این مسئله را تخریب می‌کنند، مصاحبه انجام می‌دهند، این مسائل را باید دولت پاسخگو باشد، من نماینده دولت نیستم، بنده نماینده مردم و پیگیر مطالبه مردم هستم و از این مطالبه هرگز عبور نخواهم کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: ۵ ایستگاه مترو در ورامین، قرچک، پیشوا، خیرآباد و گل تپه احداث خواهد شد و به ایستگاه مترو تهران متصل خواهیم شد.

وی خاطرنشان کرد: در ایستگاه جوانمرد قصاب تا هم اکنون ۶۰ میلیارد تومان در خصوص این پروژه هزینه شده است و پروژه مترو دشت ورامین حتماً اجرا خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟