مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با تکذیب بارش شدید باران در روزهای سه‌شنبه وچهارشنبه در مناطق غربی و جنوب غربی کشور گفت: روز چهارشنبه باد شدید استان‌‌های شمال غربی کشور را فرا خواهد گرفت.

احد وظیفه (مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی)  گفت: چنین چیزی صحت ندارد و این اخبار کاملا شایعه است. بارندگی‌ها در جنوب غرب کشور در روزهای یکشنبه و دوشنبه اتفاق خواهد افتاد که بسیار ضعیف هم خواهند بود.

وی با بیان اینکه سامانه بارشی که در حال حاضر در شرق کشور وجود دارد تا روز سه‌شنبه از کشور خارج می‌شود، تصریح کرد: یک سامانه جدید از چهارشنبه از شمال غرب وارد کشور می‌شود، این سامانه با وزش باد شدید همراه و بارش باران ضعیف این سامانه است.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: یک موج دیگر بارشی از روز یکشنبه و دوشنبه هفته آینده وارد خواهد شد.

وظیفه خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه وزش باد در استان‌های کرمانشاه، کردستان، آذربایجان، زنجان همدان، اردبیل گیلان سرعت قابل توجه است و وزش باد شدید برای این مناطق پیش‌بینی می‌شود و سرعت این باد نیز به 20 تا 25 متر یا 80 کیلومتر بر ساعت نیز می‌رسد. روز چهارشنبه در تهران نیز وزش باد شدید گزارش شده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟