این دختر باربی نوزاد فیلم دو نفر و نصفی است ؟!+ عکس تغییر حیرت آور و بیوگرافی

 پریسا اکبرنژاد بازیگر سینما و تلویزیون  متولد 1369 در تهران است. وی در فیلم دو نفر و نصفی، نقش نوزاد فیلم را بازی کرده است. دو نفر و نصفی محصول سال ۱۳۷۰ ایران است. خانم اکبرنژاد کیست و الان کجاست و همینطور همسر و فرزندان پریسا اکبرنژاد بازیگر نوزاد فیلم دو نفر و نصفی با عکس های بزرگسالی و جدید وی تا مهاجرت از ایران با معرفی هنرمندان از بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

پریسا اکبرنژاد، بازیگر، تئاتر و سینما و تلویزیون است. او که با بازی در فیلم دو نفر و نصفی در نقش نوزاد به نام پریسا به شهرت رسید، حالا کمتر در عرصه ی بازیگری دیده شده است و در حال حاضر هیچگونه فعالیتی در زمینه هنرپیشگی ندارد و سال ها پیش از ایران مهاجرت کرده است و در حال حاضر در ایران زندگی نمی کند.از پریسا اکبر نژاد به عنوان اولین بازیگر کودک ۱۱ ماهه سینمای ایران یاد می شود.

 

پریسا اکبرنژاد

پریسا اکبرنژاد بازیگری را از 11 ماهگی شروع کرده و اولین بار در سال 1370 با بازی در فیلم “دو نفر و نصفی” بر پرده نقره ای سینما دیده شد. او باوجود محبوبیتی که به دست آورد ، پس از آن در هیچ فیلم و سریال دیگری دیده نشد و گویا خانواده اش علاقه چندانی به حضور او در سینما و بازیگری نداشتند. او هم اکنون به شغل دیگری مشغول است و در خارج از کشور زندگی می کند.

خانم اکبرنژاد چند سال پیش ازدواج کرده و در حال حاضر متاهل می باشد.

فیلم دو نفر و نصفی

حتما شما فیلم نوستالژیک دو نفر و نصفی را دیده‌اید. در این فیلم سینمایی فرامرز قریبیان و علیرضا خمسه به طور کاملا اتفاقی دختر ۱۱ ماهه‌‌ای را مقابل در خانه خود پیدا می‌کنند و برای مدتی مسئول نگهداری او می‌شوند. پریسا اکبرنژاد، همان نوزاد و کودک است که در سال ۷۰ مقابل دوربین یدالله صمدی رفت و در یادها و ذهن مردم ماندگار شد.

پریسا اکبرنژاد

شخصی اصلی این فیلم نوزاد ۱۱ ماهه ای است که نقش آن را پریسا اکبر نژاد در کنار بازیگرانی همچون علیرضا خمسه، فرامرز قریبیان، آتنه فقیه نصیری، لوریک میناسیان، اکبر دودکار، اصغر زمانی، فرخ لقا هوشمند، محرم بسیم و ….بازی کرده.

پریسا اکبرنژاد

عکس های جدید پریسا اکبرنژاد

پریسا اکبرنژاد

پریسا اکبرنژاد

کدخبر: 997404 ویرایش خبر
لینک کپی شد
ترانه محمدی
آیا این خبر مفید بود؟