عکس ماه رمضانی بهنوش بختیاری

خاطره بازی بهنوش بختیاری با سحرهای ماه رمضان

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که حدود 20 سال پیش در سریال ماه رمضانی خانه به دوش نقش ژینوس دختر اصلان آقا ماشاءالله (حمید لولایی) را بازی می کرد، با انتشارعکس و ویدیویی نوستالژی از سحرهای ماه مبارک رمضان در صفحه مجازیش خاطرات قدیمی را مرور کرد. در ادامه این بخش از نمناک عکس ماه رمضانی بهنوش بختیاری را می بینید.

بهنوش بختیاری بازیگر نقش لیلون در برره با قرار دادن عکسی قدیمی از سفره ساده سحری ماه رمضان نوشت:

میمیرم برای این دعا و خاطراتش.

بهنوش بختیاری

استوری ماه رمضانی بهنوش بختیاری

حال و هوای ماه رمضان در زمان‌های قدیم با آئین و رسوم جالب و زیبایی همراه بود که این روز‌ها همگی به فراموشی سپرده شده اند، سفره‌های سحر و افطار با خوراکی های ساده و همراه با صدای تلویزیون و دعا، چشم‌های خواب‌آلود وقت سحر،جمع شدن اعضای خانواده دور هم و غذاخوردن‌های شبانه، صدای آشنای دعای سحر، طعم دلنشین خواندن نماز صبح اول وقت، چشم انتظاری دلنشین برای شنیدن صدای اذان و حلاوت وقت افطاری‌های ساده و بی‌پیرایه کنار اعضای خانواده و...همه خاطره‌های آشنایی از ماه خداست، خاطره‌هایی از سال‌های دور که همه ما فقط یک بار در سال تجربه‌اش می‌کردیم، خاطراتی که بچه های دیروزهمگی در خاطر دارند.

مختصر بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگرسینما و تلویزیون متولد 29 اردیبهشت ماه 1354 در تهران است، پدر او بهرام اصالت بختیاری دارد و از لرهای غیور است اما اشرف خانم مادر خانم بازیگر اهل قم است. بهنوش بختیاری ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند. بهنوش بختیاری در سال 1386 ازدواج کرده و این زوج در حال حاضر فرزندی ندارند.

فیلم های بهنوش بختیاری

خانم بازیگر در آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی چون هرماس، گورکن،شانس، نارگیل، موچین، گنج مظفر، بی صدا حلزون، دارا و ندار، استیگمات، عید امسال، محله گل و بلبل، خانه به دوش، شب های برره، جایزه بزرگ و... نقش آفرینی نموده است.

کدخبر: 982731 ویرایش خبر
لینک کپی شد
میترا خرسند
آیا این خبر مفید بود؟