حقیقتی که خیلی ها درباره پدر هادی کاظمی نمیدونن

زندگی خصوصی بسیاری از بازیگران و حتی خانواده هایشان زیر ذره بین رسانه هاست و بسیاری از کاربران در مورد آنها، سبک زندگی، باورها، شغل پدر و مادر و... در شبکه های اجتماعی صحبت می کنند. هادی کاظمی یکی پرطرفدارترین بازیگران مرد سینماست که این روزها با نقش آفرینی جذابش در فیلم سینمایی فسیل مورد توجه قرار گرفته است، این بازیگر در سینمایی فسیل نقش سعید را بازی کرده که بی شباهت به واقعیت پدرش نیست. در ادامه این بخش از نمناک با پدر هادی کاظمی آشنا می شوید.

شغل پدر هادی کاظمی

هادی کاظمی در یک خانواده مذهبی به دنیا آمده و پدرش روحانی است، به گفته آقای بازیگر پدرش یک روحانی روشن فکر می باشد، برخی از بازیگران و ستاره های سرشناس دیگرنیز وجود دارند که شغل و رفتار و خصوصیاتشان زمین تا آسمان با خانواده شان تفاوت دارد.

هادی کاظمی اصالتا اهل شهر تَرَکَ مرکز دهستان کندوان شهرستان میانه آذربایجان شرقی می باشد. او سه برادر بنام های مهدی کاظمی، حامد کاظمی و توحید کاظمی دارد و مادرش فوت کرده است. هادی کاظمی در سال 1397 با سمانه پاکدل مهتاب سریال دلنوازان ازدواج کرد.

هادی کاظمی

هادی کاظمی در کنار پدرش

سید بودن هادی کاظمی

هادی کاظمی در واقع سید هادی کاظمی است که به قول خودش از یک جایی به بعد، سید در تیتراژ فیلم ها از نامش حذف شد.

پدر هادی کاظمی در سریال آنتن

در پاسخ به سوالی که با موضوع پدر هادی کاظمی تو کدوم فیلم بازی کرده از ما داشتید باید بگوییم که اسم و عکس پدر هادی کاظمی در میان بازیگران سریال آنتن منتشر شد و این بازیگر طنز کشورمان تجربه همکاری با پدرش را در این سریال کسب کرد. نقش پدر هادی کاظمی در آنتن، خواستگار سمجی بود که به هر بهانه ای برای خواستگاری از مادر خانواده، ظاهر میشد.

بیوگرافی پدر هادی کاظمی

درباره پدر سید هادی کاظمی اطلاعات چندانی در دسترس نیست و در این حد میدانیم که او یک روحانی اهل شهر تَرَکَ مرکز دهستان کندوان شهرستان میانه آذربایجان شرقی است که همسرش سالها پیش فوت کرده و سه فرزند پسر دارد که یکی از آنها بازیگر مشهور هادی کاظمی است.

کدخبر: 979489 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟