چهره شکسته شده احسان کرمی پس از مهاجرت از ایران / او پشیمان است؟!

احسان کرمی متولد 20 تیر 1359 در تهران است، احسان کرمی بازیگر، خواننده و صداپیشه است. احسان کرمی که فعالیت خود را از سال 1385 در رادیو آغاز کرده‌است. احسان کرمی مدرک کاردانی تشریفات دارد و دوره‌های فیلمسازی را نیز گذرانده‌است. احسان کرمی به عنوان نویسنده، گوینده و بازیگر آیتم‌ها در رادیو فعالیت داشته‌است.احسان کرمی از جمله شبکه‌های رادیویی که وی با آن‌ها همکاری داشته‌است می‌توان به رادیو ایران، صدای آشنا، رادیو تهران، رادیو پیام و رادیو گوشه اشاره کرد. احسان کرمی در مقطعی از گویندگان برنامه جمعه ایرانی نیز بود.

تصویری از احسان کرمی بازیگر و مجری ایرانی که مدتی است به آمریکا مهاجرت کرده با چهره ای بسیار سن و سال دار و شکسته منتشر شد.

تفریح همسر سابق شهاب حسینی با برزو ارجمند و احسان کرمی در آمریکا! 15 دی 1401-09:42 0 1,153 خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد پریچهر قنبری با برزو ارجمند و احسان کرمی در آمریکا تفریح کرد.  عکسی قدیمی از پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی که مدتی است که در آمریکا به سر می‌برد با دو بازیگر منتشر شده است.  به گزارش وقت صبح، در تصویری که از پریچهر قنبری منتشر شده، او در کنار احسان کرمی، برزو ارجمند و همسرش دیده می‌شوند.

منبع:وقت صبح

کدخبر: 874330
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟