این خانم مجری چگونه بازیگر تمام رخ شد + بیوگرافی ماندانا نصرتی و حواشی خانم بازیگر !

بیوگرافی ماندانا نصرتی

ماندانا نصرتی بازیگر و مجری ایرانی متولد 1362 و اهل تهران است. او علاوه بر بازیگری سابقه ی اجرا هم دارد و این چهره فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه هنر و معماری تهران است.

شروع فعالیت هنری

مانادانا نصرتی کارش را با بازی در سریال « تا غروب» شروع کرده است. کار اجرا هم از طریق آشنایی با یک تهیه کننده آغاز کرده است و از سال 1389 با اجرای مستندی به نام « کار و اشتغال» وارد شبکه یک سیما شد.

ماندانا نصرتی در مورد این دو فعالیت هنری اینگونه گفته است: من هم بازیگری و هم اجرا را تجربه کرده ام . بازیگری دنیای متفاوتی دارد و من بازیگری را بیشتر دوست دارم.

سابقه ی اجرا

برنامه هایی که ماندانا نصرتی اجرا کرده است:

ما و شما ( شبکه جام جم)

اینجا ایران است ( شبکه جام جم)

همراه ایرانیان ( شبکه جام جم)

برنامه دیگ رنگی

برنامه صبحی دیگر ( شبکه آموزش)

مستند زنان سرزمین من

چهارسوق

جشنواره عسل

مجموعه پزشکان

سریال های ماندانا نصرتی

سریال و مجموعه های تلویزیونی

تمام رخ

مرد هزار چهره

یاداوری

دختری به نام آهو

چه کسی به سرهنگ شلیک کرد

همه بچه های ما

آسمان من

ماندانا نصرتی در تمام رخ

سریال تاز تمام رخ که از اوایل دی‌ماه پخش آن در شبک سه سیما آغاز شده، به طرز تقریبا غافلگیرکننده‌ای توانسته متفاوت از سایر سریال‌های امنیتی سال‌های اخیر باشد.

یک دکتر داروساز به اسم بهزاد که سال‌ها قبل نامزد خودش را رها کرده و با دختر یک مرد ثروتمند ازدواج کرده است، حالا در جریان روابط دانشگاهی‌اش با خارج از کشور، دلباختۀ یک زن غیرایرانی شده است. از طرف دیگر دختری که قبلا نامزد او بوده، حالا با انگیزه‌ای خاص، با پدر همسر بهزاد ازدواج کرده و بعد از مرگ این فرد، همۀ مال و اموال خانوادۀ همسر بهزاد را از آن خودش کرده است. در همین گیر و دار، همکار بهزاد متوجه رابطۀ او با زن خارجی شده و به این وسیله می‌خواهد از او اخاذی کند.

ماندانا نصرتی در سریال تمام رخ با بازیگرانی چون رحیم نوروزی،آرش آصفی، معصومه بافنده، احسان امانی، ویدا جوان، نگین صدق گویا، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی،،علیرام نورایی، مهوش صبرکن و ... هم بازی است.

ازدواج و همسر

از زندگی خصوصی و همسر ماندانا نصرتی اطلاعاتی وجود ندارد.

منبع: دلگرم

کدخبر: 864047
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟