عکس جدید و دیده نشده از دختر صدام / پیام عجیب او به جهانیان

رغد صدام، دختر صدام حسین، دیکتاتور سابق عراق، روز سه‌شنبه این هفته و همزمان با نزدیک شدن شانزدهمین سالگرد اعدام پدرش پیامی را برای مردم عراق ارسال کرد.

و به نقل از سی‌ان‌ان عربی، رغد صدام در پیام صوتی خود که در حساب توئیتر منتشر کرد، گفت: عزیزان! این روزها شانزدهمین سالگرد اعدام پدرم رئیس‌جمهور صدام حسین است. برای رسیدن به یک پیروزی و رسیدن به آزادسازی عراق از دست اشغالگران استوار خواهیم بود.

او با خواندن آیاتی از قرآن به پایدار نبودن ظلم و نابودی قوم ظالمین اشاره کرد و  گفت به زودی دوران جدیدی در عراق توسط قهرمانان خاموش وطن آغاز خواهد شد. رغد دیدارهایی بارهبران ونمایندگان کشورهای عربی داشته است.

وی ادامه داد: صدای پر از عشق شما به ما کمک می کند تا بر شرایط استثنایی که در آن قرار داریم غلبه کنیم، بنابراین به شما یادآوری می کنم که اجازه ندهید نزاع و نفرت شما را از بین ببرد.

رغد از عراقی ها خواست که «همیشه عراق را به عنوان یک هدف بزرگتر و والاتر قرار دهند.» و تاکید کرد خدا نزدیک است و دشمنان شما، دشمنان حقیقت و انسانیت، محو خواهند شد.

دختر رئیس جمهور فقید همچنین از جهانیان خواست تا برای روح پدرش و جان باختگان عراق یک دقیقه در سوگ بایستند و گفتند: بیایید همه ما در همه کشورهای جهان یک دقیقه عزاداری کنیم.

منبع: اعتماد آنلاین

کدخبر: 856937
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟